Символічний знак «Серце миру» встановили у парку імені Тараса Шевченка в Ковелі

Символічний знак «Серце миру», який було встановлено по вулиці Міцкевича біля кафе «Классік» ще чотири роки тому, нещодавно демонтували. А днями він з'явився у парку культури імені Тараса Шевченка. До нового місця розташування «Серця миру» облаштували доріжку та заплели конструкцію плющем.

Адміністрація Сім’ї ресторанів «Классік» мала на меті започаткувати традицію серед закоханих - на символічному знакові лишати навісні замки, які символічно втілюють почуття закоханих і молодят один до одного, і виступають запорукою їх вірності.

На жаль, на попередньому місці ця ідея не знайшла масової підтримки серед ковельчан. Причиною, ймовірно, було не зовсім вдало обране місце. Адже тут заклади громадського харчування, спортивний зал та дитячий майданчик.

Адміністрація закладу звернулась у відділ архітектури і містобудування з проханням розглянути можливість встановлення «Серця миру» у парку імені Тараса Шевченка, де полюбляють відпочивати та фотографуватися закохані пари та молодята в день весілля. Саме тут і встановили символ кохання.

Вважається, що традиція вішати замки кохання прийшла до нас із Флоренції, де юнаки та дівчата стали вішати замки на пам'ятник скульптору Бенвенуто Челліні на знаменитому мосту Понте Веккіо, а ключі викидати в річку Арно. Традиція швидко поширилася й на інші країни.
#Классік #Дозвілля

Читайте також