У Ковелі оголосили конкурс на заміщення посад директорів шкіл

На виконання рішення Ковельської міської ради від 27 червня 2018 року № 39/84 оголошується конкурс на вакантні посади керівників закладів загальної середньої освіти міста Ковеля.

З умовами конкурсу, кваліфікаційними вимогами до керівників та переліком необхідних документів можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради за посиланням:
http://www.kovelrada.gov.ua/news-6205.html

Нагадаємо, що згідно з новим Законом “Про освіту” директори шкіл прийматимуться на посади на конкурсній основі. Вони матимуть право очолювати заклад лише дві каденції, по 6 років кожна. Подавати свою кандидатуру на посаду керівника втретє у той же заклад закон не дозволяє. Колишній директор зможе лишитися в цій же школі на іншій посаді, або ж претендувати на посаду керівника в іншому навчальному закладі.

Претендент на посаду не обов'язково повинен мати педагогічну освіту. Проте обов'язково вищу та стаж педагогічної освіти не менше трьох років. Варто зауважити, що особа, котра працюватиме директором школи вперше, зможе обіймати цю посаду лише два роки. Далі — знову буде оголошено конкурс на заміщення посади.

Конкурс оголошується на вакантні посади керівників закладів загальної середньої освіти міста Ковеля: № 2, 5, 6, 8, 9 та 12.#Освіта

Читайте також

У Ковелі нагородили переможців і лауреатів конкурсу «Кращий…» ФОТО

У Ковелі нагородили переможців і лауреатів конкурсу «Кращий…» ФОТО
З нагоди Дня міста почесних відзнак удостоєні 18 активних та успішних особистостей у номінаціях: «Найкращий благоустрій території підприємства, організації», «Найкращий благоустрій прибудинкової території», «Найкраще озелення балкону», «Юний талант року», «Громадський діяч року», «Меценат року».