Ковель відзначив 74-у річницю визволення від нацистів ФОТО

Сьогодні, у День визволення міста від нацистських окупантів, ковельчани віддали шану живим і полеглим захисникам рідної землі.

Ветерани війни і праці, воїни-інтернаціоналісти, представники міської та районної влади, силових структур, духовенства, підприємств та установ, громадських організацій зібралися на меморіалі Слави, щоб відзначити пам’ятну дату – 74-у річницю визволення Ковеля від нацистських окупантів. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Ведучі мітингу Наталія Гончар та Анастасія Данилюк повернули присутніх у важкі воєнні роки, зупинилась на історичних фактах, які не підлягають забуттю.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у роки страшного лихоліття та тих, хто віддав своє життя за Україну сьогодні.

До присутніх звернувся заступник міського голови Ігор Прокопів. Він адресував слова подяки представникам старшого покоління, які відбудовували Ковель у повоєнні роки, усім, хто пройшов фронтовими дорогами та працював у тилу, дітям війни.

На знак вдячності і пошани ковельчани поклали квіти до Вічного вогню та стели пам'яті загиблим в зоні АТО землякам.


#ІсторіяКовеля

Читайте також

Маловідоме про битву за Ковель

Маловідоме про битву за Ковель
Наше місто та його мешканці стали заручниками воюючих сторін. 6 липня 1944 року визволителів зустрічали руїни – це був "другий Сталінград".