У навчальних закладах Ковеля тривають ремонтні роботи

Поки школярі відпочивають, у навчальних закладах міста Ковеля активно ведуться ремонтні роботи.

Як повідомив начальник управління освіти м. Ковеля Віктор Бичковський, уже завершено капітальний ремонт частини покрівлі спортивного залу (басейну) в НВК №13. Також відремонтовано покрівлю у ЗОШ №5.

Ще тривають ремонтні роботи покрівель закладу загальної середньої освіти №9, дошкільних навчальних закладах №12 та №8. Ремонтують і приміщення харчоблоку у ДНЗ №1.

Тривають підготовчі роботи для проведення тепломодернізації міської гімназії та термомодернізації НВК №13. Кошти на ці потреби (на загальну суму понад 3 млн. грн.) Ковель отримав з державного бюджету.

Дня першокласників “Нової української школи” управлінням освіти буде закуплено парти, стільці, мультимедійне обладнання та дидактичні матеріали. 18 липня має відбутися тендер через систему державних закупівель ProZorro.

Начальник управління освіти м. Ковеля Віктор Бичковський зазначає, що значну допомогу у здійсненні ремонтних робіт у школах та садочках надають батьки школярів та дошкільнят. Тож він дякує їм за розуміння та підтримку у створенні нового освітнього простору у навчальних закладах міста.


#Освіта 

Читайте також

У Ковелі нагородили переможців і лауреатів конкурсу «Кращий…» ФОТО

У Ковелі нагородили переможців і лауреатів конкурсу «Кращий…» ФОТО
З нагоди Дня міста почесних відзнак удостоєні 18 активних та успішних особистостей у номінаціях: «Найкращий благоустрій території підприємства, організації», «Найкращий благоустрій прибудинкової території», «Найкраще озелення балкону», «Юний талант року», «Громадський діяч року», «Меценат року».