5 золотих медалей здобули ковельські спортсмени на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное

У м. Дніпро завершився чемпіонат України з веслування та байдарках та каное, який тривав з 11 по 15 липня. На змаганнях відзначилися ковельчани - вихованці Волинської обласної СДЮШОР «Олімп» та відділення з веслування на байдарках і каное Ковельської ДЮСШ ім. Є. Кондратовича.

У перегонах в олімпійських видах програми на дистанції 1000 метрів у каное-двійці студент СНУ Юрій Вандюк та студент Академії рекреаційних технологій та права Андрій Рибачок перемогли бронзових призерів Ріо-2016 Дмитра Янчука і Тараса Міщука. Таким чином перервавши трирічну серію поразок в особистих дуелях з головними конкурентами. Також золоті нагороди вони здобули у складі каное-четвірки на дистанції 500 метрів (разом із уродженцем Ковеля Едуардом Шеметило, який зараз виступає за Полтаву, та полтавчанином Олегом Боровиком).

Юрій Вандюк та Андрій Рибачок здобули право захищати честь України на чемпіонаті світу.

Золоту медаль виборов і ковельчанин Володимир Троцюк у складі каное-четвірки на дистанції 200 метрів.

Крім того, наші веслувальники мають чимало медалей за другі та треті місця. Зокрема, срібні нагороди у Андрія Рибачка, Юрія Вандюка, Ілони Грабовець та дві срібних у Володимира Троцюка. Дві "бронзи" у Андрія Рибачка, по одній - у Віктора Свиридюка, Богдана Чабана, Олександра Гушинця, Назара Остапчука та Олександра Шеметило.

Зазначимо, що нині юніори-веслувальники перебувають на навчально-тренувальному зборі у Житомирі. Четверо ковельчан: Павло Семенюк, Ілона Грабовець, Олександр Яцюк та Павло Борсук, візьмуть участь у першості світу з веслування на байдарках і каное, що має відбутися 26-30 липня в болгарському місті Пловдив.

#Веслування #Спорт

Ковельські веслувальники привезли зі змагань 10 золотих, 4 срібних та 4 бронзових медалі

У місті Добротвір Львівської області відбувалися всеукраїнські зональні змагання «Стрімкі човни» (західна зона) з веслування на байдарках та каное.

Ковельські веслувальники вибороли «золото» на чемпіонаті Європи

Змагання проходили в італійському місті Аурон-ді-Кадоре. На дистанції на 500 метрів Олександр Яцюк та Павло Семенюк фінішували першими.

Завершився чемпіонат України з веслування на байдарках та каное, що проходив у Ковелі

Більшість медалей для збірної Волині, яка посіла третє загальнокомандне місце, здобули ковельські спортсмени.