У Ковельській школі мистецтв до нового навчального року відремонтують другий поверх

До нового навчального року готуються у Ковельській школі мистецтв. Там триває капітальний ремонт другого поверху та сходових клітин. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Директор закладу Андрій Мигуля говорить, що тут повністю оновлять стелю, стіни, підлогу, замінять двері. Планують обладнати методичний кабінет, де працюватимуть педагоги і хоровий клас. Кошти на це у сумі 650 тисяч гривень виділено з міського бюджету.

За останні роки у школі естетичного виховання було оновлено актовий зал, коридор на першому поверсі, частину класів. Крім того, було відремонтовано другий корпус, що знаходиться на вул. Відродження,12.

Міський голова Олег Кіндер постійно тримає на контролі хід виконання ремонту. Як запевнила начальник відділу культури Вікторія Савлук, всі роботи здійснюються за графіком і до 1-го вересня будівельники їх завершать.
#Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ансамбль танцю «Барвінок» на міжнародному конкурсі удостоєний відзнаки за зайняте І місце

Ансамбль танцю «Барвінок» на міжнародному конкурсі удостоєний відзнаки за зайняте І місце
Батьки вихованців висловлюють вдячність педагогам: керівнику Любові Ризванюк, хореографам Марії Солоп та Тетяні Гулечко за турботу про дітей, уважність і підтримку під час поїздки до Болгарії.