У Ковельській школі мистецтв до нового навчального року відремонтують другий поверх

До нового навчального року готуються у Ковельській школі мистецтв. Там триває капітальний ремонт другого поверху та сходових клітин. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Директор закладу Андрій Мигуля говорить, що тут повністю оновлять стелю, стіни, підлогу, замінять двері. Планують обладнати методичний кабінет, де працюватимуть педагоги і хоровий клас. Кошти на це у сумі 650 тисяч гривень виділено з міського бюджету.

За останні роки у школі естетичного виховання було оновлено актовий зал, коридор на першому поверсі, частину класів. Крім того, було відремонтовано другий корпус, що знаходиться на вул. Відродження,12.

Міський голова Олег Кіндер постійно тримає на контролі хід виконання ремонту. Як запевнила начальник відділу культури Вікторія Савлук, всі роботи здійснюються за графіком і до 1-го вересня будівельники їх завершать.
#Освіта

У Ковелі з початку року оздоровлено понад 3000 дітей

У Ковелі з початку року оздоровлено понад 3000 дітей
На відпочинок юних ковельчан спрямовано кошти державного і місцевого бюджетів, благодійних, громадських і релігійних організацій.

Ковель став завершальним у програмі перебування на Волині учасників проекту “Дитинство без сліз” ВІДЕО

Ковель став завершальним у програмі перебування на Волині учасників проекту “Дитинство без сліз”  ВІДЕО
Арт-реабілітацією дітей із зони АТО опікувався народний депутат України Степан Івахів та благодійний фонд “Патріоти Волині”.

У ковельських дитсадках обладнали соляні кімнати

У ковельських дитсадках обладнали соляні кімнати
У ДНЗ №9 понад п’ять років використовують сольовий метод профілактики дитячих захворювань. З нового навчального року вихованці ДНЗ №14 теж проходитимуть соляну терапію.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: