Слідчі детективи вилучили у ковельчанки понад півтисячі літрів фальсифікованого алкоголю

Слідчі детективи Головного управління Нацполіції в області спільно із співробітниками управління внутрішньої безпеки за процесуального керівництва обласної прокуратури під час проведення санкціонованих обшуків у гаражних приміщеннях ковельчанки виявили та вилучили понад півтисячі літрів фальсифікованих алкогольних напоїв. У рамках відкритого кримінального провадження тривають слідчі дії. Про це повідомляє національна поліція Волині.

«Учора слідчі детективи під час проведення санкціонованих обшуків у гаражних приміщеннях ковельчанки виявили майже 600 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв у тому числі й відомих торгових марок. Алкогольні напої слідчі вилучили та направили на дослідження до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України після проведення якого буде встановлено походження вилученого алкоголю», – розповів керівник головного управління Нацполіції в області Петро Шпига.

Нині вирішується питання про оголошення підозри зловмисниці, яка причетна до незаконної діяльності. Досудове розслідування у справі триває.


Сектор комунікації поліції у Волинській області


#НаціональнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також