Маршрутки, переобладнані з вантажних бусів, попрямують на брухт

Держава посилює контроль за ринком автобусних пасажирських перевезень, зокрема, вилучатиме старі та непридатні для транспортування людей автобуси.

Про це повідомляє ВолиньPost з посиланням на Міністерство інфраструктури.

Міністр Володимир Омелян провів нараду з представниками автогалузі та керівниками компаній-перевізників, де заявив, що більшість автобусних перевезень в Україні здійснюється в небезпечних для пасажира умовах.

«Середній вік маршруток – понад 10 років, автобусів середньої та великої пасажиромісткості – більше 20 років. Частина автобусів, які називаються маршрутками, переобладнані з вантажних транспортних засобів. Часто такі транспортні засоби не відповідають ані вимогам безпеки, ані вимогам комфорту», – наголосив міністр.

Так, з 1 січня 2019 року маршрутки, які були переобладнані з вантажних авто на пасажирські, будуть евакуйовуватися на штрафні майданчики і відправлятися на металобрухт.

«Закликаю всіх перевізників вже зараз працювати над оновленням парку», – заявив Омелян.

Очільник міністерства також зазначив, що Укртрансбезпека разом із поліцією посилять контроль за ринком, зокрема, з метою боротьби із нелегальними перевізниками.


#МіськіМаршрути

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

“Болючу” тему пільгового проїзду у міському громадському транспорті Ковеля обговорювали сьогодні депутати

“Болючу” тему пільгового проїзду у міському громадському транспорті Ковеля обговорювали сьогодні депутати
У Ковелі проживає 22 тисячі пільговиків різних категорій. А це фактично половина дорослого населення міста. Аби компенсувати їм проїзд (з розрахунку 30 поїздок в місяць) необхідно 45 мільйонів гривень щороку.

12-13 травня з Ковеля до урочища Люблинець курсуватимуть автобуси

12-13 травня з Ковеля до урочища Люблинець курсуватимуть автобуси
Два дні поспіль Ковель прийматиме учасників міжнародних змагань з мотокросу. На час їх проведення десять міських маршрутів тимчасово змінили свій графік, аби вболівальники могли дістатися до мототреку і у зворотному напрямку.