Смарт ТВ та T2 приставки від магазину комп'ютерної техніки "Компас" у Ковелі

Магазин комп'ютерної техніки "Компас" пропонує приставки Т2 від декількох виробників, відповідно з різним функціоналом та різноманітним діапазоном цін.
Куплена один раз TV-приставка, що транслює сигнал DVB-T2, дозволить Вам насолоджуватись чудовим звуком і зображенням на всіх каналах.

Також Ви маєте можливість оновити функціонал телевізора, придбавши швидку, потужну та водночас з привабливою ціною приставку Смарт ТВ X96 Mini. Android приставка нового покоління має в собі величезний потенціал, а завдяки низькій ціні стала однією з найпопулярніших моделей 2018 року.

X96 Mini легко підключається до телевізора за допомогою кабелю і тут же дозволяє вам використовувати всі переваги інтернет сервісів. Ви зможете дивитися фільми, користуватися YouTube і при бажанні завантажувати додатки з вбудованого магазину Google Play Market. Новітній процесор робить цю приставку досить потужною, вона без зусиль впорається з якісними відеоматеріалами, можливістью відтворення 4К-контенту, іграми та мобільним серфінгом в Інтернеті.

Пориньте з головою в перегляд фільмів і IPTV телебачення, розваг та ігор, відвідування популярних соцмереж і месенджерів, інформаційних сайтів і прогнозів погоди, не відволікаючись від перегляду телевізора.

Магазин комп'ютерної техніки "Компас" знаходиться за адресою: б-р Л. Українки 18, 2 поверх, Торговий дім "Бульвар", тел.: 5-29-88. Працівники магазину нададуть консультації з установки та налаштування Смарт ТВ та Т2, а також підберуть для вас необхідну модифікацію.


#СуспільнеМовлення #КонцернРРТ

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також