У Ковелі відбулося чергове засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій

Одним із видів соціальної підтримки учасників антитерористичної операції є виділення їм земельних ділянок. У Ковелі активно ведеться робота у цьому напрямку.

Під головуванням депутата міської ради Анатолія Кислюка відбулось чергове засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім’ї загиблого. Про це інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Задоволено заяви громадян про включення до єдиного реєстру учасників АТО щодо надання ділянок у порядку безоплатної їх приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.

Значну увагу приділили зверненням рідних загиблих.

Розглянуто прохання учасників бойових дій про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для гаражного будівництва в масиві «Зірка». Заявникам рекомендовано обрати голову гаражного масиву та провести в ньому інвентаризацію землі.

Варто сказати, що з грудня 2014 року і до сьогодні у Ковелі надано 323 земельні ділянки ветеранам АТО та членам сімей загиблих воїнів.

На сьогодні в єдиному реєстрі учасників АТО на отримання земельних ділянок перебуває 314 ковельчан та 74 мешканці інших населених пунктів, які звернулися до Ковельської міської ради. Крім того, у пільговій черзі зареєстровано 25 осіб з сімей загиблих, інвалідів війни та тих, що відзначені державними нагородами. Ці ковельчани мають позачергове право на отримання наділів для житлового будівництва в місті.


#ДопомогаАТО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також