На Львівській залізниці вшанували пам’ять Почесного громадянина Ковеля

Двадцятого липня Герою України, Міністру транспорту і зв’язку України – Генеральному директору Укрзалізниці Георгію Кірпі виповнилося б 72 роки. За життя, яке трагічно обірвалося 27 грудня 2004 року, Георгій Миколайович багато часу та енергії вклав саме у Львівську залізницю.

Тут він працював на різних посадах від початкового до найвищого рівня, залишивши надзвичайно яскравий слід своєї діяльності. Вшанувати пам’ять Георгія Кірпи прийшли керівники регіональної філії «Львівська залізниця», працівники служб та підрозділів магістралі, ветерани транспорту. Відбувся й мітинг-реквієм біля будівлі регіональної філії «Львівська залізниця», на якій встановлено барельєф. Про це йдеться на сайті Львівської залізниці.

Звання "Почесний громадянин міста Ковеля" Георгію Кірпі було присвоєно рішенням сесії міської ради №25/22 від 4 липня 2001 року.

Найзначиміше для ковельчан, що зініціював і реалізував у життя Георгій Миколайович, це - реконструкція залізничного вузла у зв'язку з переведенням залізничної станції на електротягу. Зроблено це у стислі строки - за 7 місяців, яких залізнична будівельна практика ще не знала.

29 жовтня 2001 року стало видатною подією у житті ковельчан і держави. Цього дня введено в експлуатацію реконструйований залізничний комплекс, а по 72-кілометровій колії пройшов перший електропоїзд з Ківерець до Ковеля. Капітально відремонтований, реставрований ковельський вокзал й до нині має європейський вигляд і на належному рівні обслуговує пасажирів і, зокрема, ковельчан.


#Укрзалізниця

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також