За викидання сміття у недозволених місцях п'ятеро ковельчан заплатять штрафи

Днями відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Ковельської міської ради, на якому розглянуто 21 протокол. 14 осіб притягнуто до відповідальності. З них - п'ятеро за викидання сміття у недозволених місцях. Працівниками РЖКП №1 та №2 було складено протоколи на громадян, неправомірні дії яких було зафіксовано документально.

Як повідомив секретар адміністративної комісії Андрій Шуляр, під час засідання деякі порушники визнали свою вину та шкодують про скоєне. Та, на жаль, є й такі, кому байдуже до чистоти і порядку у власному місті та на своїй прибудинковій території.

Варто зауважити, що вік ковельчан, які викидають сміття посеред вулиці, різний. Серед порушників — молодь та пенсіонери, яким уже за 70.

Згідно рішення адмінкомісії двоє ковельчан сплатять до міського бюджету за скоєні правопорушення по 1360 грн., один — 680 грн. та ще двоє по 340 грн.

Наразі на розгляді перебуває ще три протоколи, складених працівниками комунальних служб за викидання громадянами побутових відходів у неналежних місцях.

Тож, перш ніж викинути сміття там, де заманеться, подумайте — за вами можуть стежити відповідальні особи. Тож штрафу вам не уникнути.


Фото з мережі Фейсбук

#Благоустрій #МіськийБюджет 

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Антимонопольний комітет заборонив комунальним підприємствам Ковеля брати участь у відкритих торгах щодо закупівлі послуг з санітарного прибирання міста

Антимонопольний комітет заборонив комунальним підприємствам Ковеля  брати участь у відкритих торгах щодо закупівлі послуг з санітарного прибирання міста
Аби не допустити накопичення та розповсюдження сміття в місті Ковелі, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, вкотре виділила кошти з резервного фонду.