Кубок турніру з настільного тенісу «Kovel Open» дістався киянину

Як повідомлялося раніше, у Ковелі за підтримки міської ради у залі КДЮСШ ім. Є. Кондратовича два дні поспіль тривав турнір з настільного тенісу. Першого дня проходили рейтингові змагання.

Другого дня відбувся турнір «Kovel Open», у якому взяли участь майстри спорту. Вдало виступили ковельські тенісисти Олег Шевчук, Ігор Прокопів, Віктор Котов, Володимир Малишевський.

Яскраву гру показав майстер спорту Олексій Сарматов (Київ), який у фінальному поєдинку переміг з мінімальним рахунком Дмитра Вахту (Луцьк) і здобув Кубок турніру «Kovel Open».

У парному розряді І місце посіли Олег Шевчук (Ковель) та Дмитро Вахта (Луцьк), ІІ - Олексій Сарматов (Київ) та Станіслав Стельмащук (Луцьк).

Організаторами змагань виступили Федерації настільного тенісу міст Луцька та Ковеля, клуб настільного тенісу "Патріоти Волині". Відділ молоді, фізичної культури та спорту висловлює вдячність за сприяння дирекції КДЮСШ ім. Є. Кондратовича.


#Теніс #Спорт #КомплекснаДЮСШ

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У рейтинговому турнірі з настільного тенісу, що відбувся у Ковелі, переміг ковельчанин Олег Шевчук

У рейтинговому турнірі з настільного тенісу, що відбувся у Ковелі, переміг ковельчанин Олег Шевчук
Два дні поспіль у комплексній ДЮСШ імені Євгена Кондратовича тривали змагання, учасниками яких 32 спортсмена з Львівської, Волинської та Рівненської областей.