У ковельській Турії можна купатись чи ні?

У річці Турія, що в місті Ковелі, зафіксоване мікробне забруднення, тобто виявлені лактопозитивні кишкові палички. До переліку не рекомендованих для відпочинку пляжів увійшли міський пляж та рекреаційна зона на водосховищі (неорганізований відпочинок населення). Таку інформацію опубліковано сьогодні, 31 липня, на сайті Міністерства охорони здоров'я України. Вона грунтується на результатах дослідження води 19-26 липня.

Нагадаємо, що 18 липня на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій завідувач Ковельського міськрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» Людмила Маляр повідомила, що у Турії купатись дозволено. Оскільки останні лабораторні дослідження проб води засвідчили, що показники індексу лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) в межах норми. І вода відповідає гігієнічним вимогам.

Що ж відбувається з місцевою водоймою і чи є вона безпечною для купання - наразі невідомо. Дослідження фахівців різняться. Тож ковельчани самі мають визначитись: купатись їм у Турії чи ні.

Крім того, до переліку забруднених волинських водойм увійшли: рекреаційна зона (неорганізований відпочинок населення), смт Локачі, ставок та пляж с. Соловичі, оз. Велимче.


#Турія

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковельській Турії купатись дозволено!

У Ковельській Турії купатись дозволено!
Про це сьогодні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомила представник лабораторного центру.

Пустощі дітей на воді, неуважність батьків та сміливість, якої додає спиртне: ковельські рятувальники розповіли про будні своєї роботи

Пустощі дітей на воді, неуважність батьків та сміливість, якої додає спиртне: ковельські рятувальники розповіли про будні своєї роботи
Цьогоріч за безпеку ковельчан, які відпочивають на міському пляжі, відповідає п'ятеро рятувальників. Тож пильнують щоденно, без вихідних. Але тільки з 9 до 21 години.