У Ковелі горів гараж з автомобілем

Вранці 1 серпня у приватному секторі Ковеля по вулиці Лермонтова трапилася пожежа. Горів гараж. Повідомляє ПроКовель.

На диспетчерський пульт Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області повідомлення про пожежу на вулиці Лермонтова, що в районі Ковель-2, надійшло о 7.55 ранку. Горів гараж. За наданою інформацією рятувальної служби, таких дзвінків про допомогу від очевидців даної події найшло чимало. Вогонь, що піднімався надто високо, було видно за кілька кілометрів.

На виклик виїхало дві машини державної пожежно-рятувальної частини міста Ковеля. Вогонь вдалося швидко приборкати і пожежа була ліквідована о 8.40.

Внаслідок пожежі частково знищено гараж, де на той момент ще й перебував транспортний засіб господаря обійстя. Він теж постраждав.

Наразі причина виникнення пожежі встановлюється.


#Рятувальники

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Пустощі дітей на воді, неуважність батьків та сміливість, якої додає спиртне: ковельські рятувальники розповіли про будні своєї роботи

Пустощі дітей на воді, неуважність батьків та сміливість, якої додає спиртне: ковельські рятувальники розповіли про будні своєї роботи
Цьогоріч за безпеку ковельчан, які відпочивають на міському пляжі, відповідає п'ятеро рятувальників. Тож пильнують щоденно, без вихідних. Але тільки з 9 до 21 години.