Ковельська команда – триразовий призер чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон»

У м. Сегед (Угорщина) проходив клубний чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон». Ковельська команда “Західний вітер” достойно представила своє місто на цих змаганнях. Всього в чемпіонаті взяли участь 137 клубів, в загальному - 6330 спортсменів з 37 країн світу.

Честь України захищали: “Західний вітер” (м. Ковель), “Отаман” (м. Львів), “Мала флотилія” (м. Київ), “DBC Kiev” (м. Київ), “Буревісник” (м. Київ), “Одеська академія веслування” (м. Одеса), “Сальса” (м. Житомир). Найбільша клубів з’їхались з Канади, США та Австралії.

За сім днів напружених стартів колектив “Західний вітер” виборов бронзову нагороду на дистанції 200 метрів, срібну - на 500 метрів та ще одну «бронзу» - на дистанції 2000 метрів.

До складу команди увійшли ковельчани: Назарук Дмитро (капітан), Марковський Дмитро, Михайленко Павло, Гичка Олексій, Геч Станіслав, Кузьмич Роман, Семенюк Сергій, Сметюх Юрій, Волчук Ігор, Онуфрієнко Ігор. Також були запрошені спортсмени із м. Дубно Рівненської області: Недашківський Віктор, Осійчук Василь та Лахіта Віталій, барабанщиця Вартанян Каріне з Одеси та стерновий Бацаєв Євген з Луцька.

Поїздка на чемпіонат здійснювалася за власні кошти спортсменів. Завдяки успіхам команди “Західний вітер” про славетне місто Ковель дізналися десятки країн світу.

Клуб “Західний вітер” запрошує усіх бажаючих - дітей та дорослих, долучитися до спільних тренувань, а відтак стати його активними учасниками.

Назарук Дмитро,
керівник ГО “Драгонбот Ковель”


#Веслування #Спорт

Ковельські каноїсти здобули срібні нагороди на першості світу у Болгарії

Ковельські каноїсти здобули срібні нагороди на першості світу у Болгарії
Олександр Яцюк та Павло Семенюк у складі каное-четвірки на дистанції 500 м фінішували другими на змаганнях з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів.

5 золотих медалей здобули ковельські спортсмени на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное

5 золотих медалей здобули ковельські спортсмени на чемпіонаті України з веслування на байдарках  і каное
Двічі відзначилися Юрій Вандюк та Андрій Рибачок, "золото" й у Володимира Троцюка. Крім того, у ковельчан п'ять срібних та 7 бронзових нагород.

Ковельські веслувальники привезли зі змагань 10 золотих, 4 срібних та 4 бронзових медалі

Ковельські веслувальники привезли зі змагань 10 золотих, 4 срібних та 4 бронзових медалі
У місті Добротвір Львівської області відбувалися всеукраїнські зональні змагання «Стрімкі човни» (західна зона) з веслування на байдарках та каное.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: