1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельська команда – триразовий призер чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон»

Ковельська команда – триразовий призер чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон»

У м. Сегед (Угорщина) проходив клубний чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон». Ковельська команда “Західний вітер” достойно представила своє місто на цих змаганнях. Всього в чемпіонаті взяли участь 137 клубів, в загальному - 6330 спортсменів з 37 країн світу.

Честь України захищали: “Західний вітер” (м. Ковель), “Отаман” (м. Львів), “Мала флотилія” (м. Київ), “DBC Kiev” (м. Київ), “Буревісник” (м. Київ), “Одеська академія веслування” (м. Одеса), “Сальса” (м. Житомир). Найбільша клубів з’їхались з Канади, США та Австралії.

За сім днів напружених стартів колектив “Західний вітер” виборов бронзову нагороду на дистанції 200 метрів, срібну - на 500 метрів та ще одну «бронзу» - на дистанції 2000 метрів.

До складу команди увійшли ковельчани: Назарук Дмитро (капітан), Марковський Дмитро, Михайленко Павло, Гичка Олексій, Геч Станіслав, Кузьмич Роман, Семенюк Сергій, Сметюх Юрій, Волчук Ігор, Онуфрієнко Ігор. Також були запрошені спортсмени із м. Дубно Рівненської області: Недашківський Віктор, Осійчук Василь та Лахіта Віталій, барабанщиця Вартанян Каріне з Одеси та стерновий Бацаєв Євген з Луцька.

Поїздка на чемпіонат здійснювалася за власні кошти спортсменів. Завдяки успіхам команди “Західний вітер” про славетне місто Ковель дізналися десятки країн світу.

Клуб “Західний вітер” запрошує усіх бажаючих - дітей та дорослих, долучитися до спільних тренувань, а відтак стати його активними учасниками.

Назарук Дмитро,
керівник ГО “Драгонбот Ковель”


#Драгонбот #Веслування #Спорт

Коментарі

Читайте також