Власниця квартири у Ковелі підігрівала їжу і ледве не спричинила пожежу

Неприємний казус трапився днями у Ковелі по вулиці 1 Грудня, що в самісінькому центрі міста. Повідомляє ПроКовель.

Мешканка однієї із квартир багатоповерхівки хотіла підігріти собі їжу. Поставила її на ввімкнену плиту і, певно, забула про це. Страва почала підгорати. Їдкий дим швидко розповсюдився по квартирі і, зрештою, вирвався назовні. Була викликана пожежно-рятувальна служба. На щастя, ніхто не постраждав, лише господарка залишилася без їжі.

Про цей випадок на апаратній нараді у міського голови Олега Кіндера розповів начальник відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки міськвиконкому Юрій Дідковський. Також посадовець зауважив, що протягом минулого тижня на пульт оператора пожежної частини надійшло 6 викликів, з яких половина – хибні.

Так, зокрема, 1 серпня на вулиці Лермонтова горів гараж, де вогнем пошкоджено і сам гараж, і машину, яка на той момент там перебувала. Причиною загоряння називають порушення правив користування газозварювальним апаратом.

За кілька днів потому, як доповів Юрій Дідковський, машини пожежної виїжджали на гасіння вогню на вулицю Міцкевича. У багатоповерхівці горіла квартира. Причиною загоряння називають коротке замикання нового холодильника.

#Рятувальники #ЮрійДідковський

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також