Понад три мільйони гривень спрямують у Ковелі на термомодернізацію міської гімназії та НВК №13

У Ковелі тривають ремонтні роботи в навчальних закладах. Для цього використовують кошти бюджетів різних рівнів. Завдяки співпраці з народним депутатом Степаном Івахівим та його благодійним фондом «Патріоти Волині» вдалось отримати кошти і з державного бюджету – понад три мільйони гривень. Зокрема, на тепломодернізацію міської гімназії – 995 тисяч гривень та НВК №13 – 2 млн 104, 8 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

На сьогодні у гімназії роботи наближаються до завершення. Там поміняли одні з вхідних дверей та 73 вікна на енергоощадні. Вони мають п’ятикамерний профіль та двокамерні склопакети, оптимально зберігають тепло в приміщенні, є міцними та надійними. Уже стовідсотково навчальний заклад матиме нові сучасні вікна. Частину вдалось встановити раніше. Допомогли батьки та благодійники.

У НВК №13 теж новий навчальний рік розпочнеться з якісними змінами. Тендер відбувся і незабаром тут підрядник розпочне монтаж металопластикових конструкцій. Тож з настанням холодів учні та вчителі цих навчальних закладів відчують «потепління» у своїх приміщеннях. А для місцевого бюджету – це й економія коштів за опалення.

Міський голова Олег Кіндер каже, що це уже стає хорошою традицією - така співпраця з народним депутатом, коли він на державному рівні відстоює інтереси Ковеля. До слова, торік місто отримало субвенцію з Державного бюджету на термомодернізацію дошкільних навчальних закладів - понад 2 млн 269 тис.грн. Це дало змогу завершити заміну вікон на енергоощадні в ДНЗ №№ 1,4,5, 8 та 9.

Окрім цього, у ДНЗ № 5 оновлено ще й фасад. Згідно з сучасними, європейськими технологіями та вимогами його утеплили екологічно чистими матеріалами.

Впродож останнього часу у нашому місті значні бюджетні асигнування виділяються на освіту. Минулого року на поточні та капітальні ремонти закладів з бюджету розвитку використано майже 6 мільйонів гривень, цьогоріч планується стільки ж.

Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи та
зв'язків з громадськістю


#Освіта #СтепанІвахів

Читайте також

Ковельські десятикласники разом зі своїм учителем стали авторами сценарію до телесеріалу на каналі 1+1

Ковельські десятикласники разом зі своїм учителем стали авторами сценарію до телесеріалу на каналі 1+1
«Прокляття жовтого дракона» - це любовна історія, драма та детектив: події відбуваються на Поліссі в «бурштиновому клондайку». Аби сценарій було екранізовано, за нього потрібно проголосувати до 17 серпня.