Понад три мільйони гривень спрямують у Ковелі на термомодернізацію міської гімназії та НВК №13

У Ковелі тривають ремонтні роботи в навчальних закладах. Для цього використовують кошти бюджетів різних рівнів. Завдяки співпраці з народним депутатом Степаном Івахівим та його благодійним фондом «Патріоти Волині» вдалось отримати кошти і з державного бюджету – понад три мільйони гривень. Зокрема, на тепломодернізацію міської гімназії – 995 тисяч гривень та НВК №13 – 2 млн 104, 8 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

На сьогодні у гімназії роботи наближаються до завершення. Там поміняли одні з вхідних дверей та 73 вікна на енергоощадні. Вони мають п’ятикамерний профіль та двокамерні склопакети, оптимально зберігають тепло в приміщенні, є міцними та надійними. Уже стовідсотково навчальний заклад матиме нові сучасні вікна. Частину вдалось встановити раніше. Допомогли батьки та благодійники.

У НВК №13 теж новий навчальний рік розпочнеться з якісними змінами. Тендер відбувся і незабаром тут підрядник розпочне монтаж металопластикових конструкцій. Тож з настанням холодів учні та вчителі цих навчальних закладів відчують «потепління» у своїх приміщеннях. А для місцевого бюджету – це й економія коштів за опалення.

Міський голова Олег Кіндер каже, що це уже стає хорошою традицією - така співпраця з народним депутатом, коли він на державному рівні відстоює інтереси Ковеля. До слова, торік місто отримало субвенцію з Державного бюджету на термомодернізацію дошкільних навчальних закладів - понад 2 млн 269 тис.грн. Це дало змогу завершити заміну вікон на енергоощадні в ДНЗ №№ 1,4,5, 8 та 9.

Окрім цього, у ДНЗ № 5 оновлено ще й фасад. Згідно з сучасними, європейськими технологіями та вимогами його утеплили екологічно чистими матеріалами.

Впродож останнього часу у нашому місті значні бюджетні асигнування виділяються на освіту. Минулого року на поточні та капітальні ремонти закладів з бюджету розвитку використано майже 6 мільйонів гривень, цьогоріч планується стільки ж.

Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи та
зв'язків з громадськістю


#Освіта #СтепанІвахів

Ковельські десятикласники разом зі своїм учителем стали авторами сценарію до телесеріалу на каналі 1+1

Ковельські десятикласники разом зі своїм учителем стали авторами сценарію до телесеріалу на каналі 1+1
«Прокляття жовтого дракона» - це любовна історія, драма та детектив: події відбуваються на Поліссі в «бурштиновому клондайку». Аби сценарій було екранізовано, за нього потрібно проголосувати до 17 серпня.

В управлінні освіти повідомили, хто може очолити ковельські школи

В управлінні освіти повідомили, хто може очолити ковельські школи
Інформують про перший етап конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти.

Ковельські школи отримали конструктори «LEGO» для першокласників

Ковельські школи отримали конструктори «LEGO» для першокласників
1153 комплекти з 1 вересня слугуватимуть дидактичним матеріалом для наймолодших учнів міста, - повідомляє управління освіти.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: