У Ковельській виховній колонії презентували проект «Соціальна адаптація неповнолітніх, які скоїли злочин»

8 серпня Ковельську виховну колонію відвідали президент ГО «Союз «Золотий Вік України» Яна Баранова, голова ВМГО СКМ Олександр Потьомкін, представник ГО «Альянс Української Єдності» Павло Федоров, засновник проекту «Цветочное счастье» Ольга Конончук. Гостям була надана можливість ознайомитись з умовами праці, навчання та утримання засуджених, - йдеться на сторінці Ковельської виховної колонії у Фейсбук.

Учасники соціально-виховного заходу презентували вихованцям проект «Соціальна адаптація неповнолітніх, які скоїли злочин». Хлопчаки із зацікавленістю слухали виступаючих про позитивні, відверті, надихаючі історії успіху та прагнення до мети.

Отримали завдання та матеріали для його втілення, для особистої творчої роботи «Я маю право на нове життя». Вихованці прийняли та передали естафету відеопривітання до однолітків у місцях позбавлення волі.

Гості висловили глибоку вдячність керівництву установи за надану можливість відвідати колонію, дали високу оцінку організації виховного процесу та створених умов утримання неповнолітніх засуджених.


#ВиховнаКолонія

Читайте також

Ковельчан запрошують у колонію на фестиваль творчості засуджених

Ковельчан запрошують у колонію на фестиваль  творчості засуджених
14 липня у Ковельській виховній колонії відбудеться фестиваль художньої самодіяльної творчості засуджених «Червона калина». Для пропуску необхідно буде пред’явити паспорт громадянина України.