Засуджені Ковельської виховної колонії долучилися до оздоблення велетенської вишиванки для Кобзаря

Вихованці Ковельської виховної колонії зробили свій внесок у створення велетенської сорочки для Тараса Шевченка, долучившись до проекту «З Батьківщиною у серці», приуроченого дню Незалежності України.

Юнаки установи вишивали хрестики до орнаменту майбутньої сорочки, вклавши туди частинку свого серця, своїх мрій і надій. Про це розповіли на сторінці виховної установи у Фейсбук.

"А ще хлопці зробили відповідний запис до альбому-етикетки, що супроводжує вишиванку. Вихованці висловили свої побажання і оформили сторінку малюнком," - йдеться у дописі.


#Вишиванка #ТарасШевченко #ВиховнаКолонія

У Ковелі готуються до відзначення 27-ї річниці Незалежності України

У Ковелі готуються до відзначення 27-ї річниці Незалежності України
Вишиванка для Тараса Шевченка, урочистості на парковій сцені, концертна програма, спортивні заходи, фотозони, розваги для дітей - усе це, і не тільки, чекає на ковельчан 24 серпня.

Реалізація проекту «З Батьківщиною в серці» підходить до завершення

Реалізація проекту «З Батьківщиною в серці» підходить до завершення
До створення вишиваної роботи долучилися патріоти України з Донецької, Одеської та Вінницької областей, а також гості із США, Великобританії та Італії. Про інші цікаві факти проекту - читайте далі.

У ковельського проекту «З Батьківщиною в серці» уже є послідовники

У ковельського проекту «З  Батьківщиною в серці» уже є послідовники
Ідею вбрати пам’ятник у вишиванку запозичили у Дубівській ОТГ. У Всесвітній день вишиванки вишиту сорочку одягнули на постамент Матері.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: