Працівники Ковельського міськрайонного управління водного господарства готують об’єкти до роботи у зимовий період

Ковельське міськрайонне управління водного господарства проводить доглядові роботи на міжгосподарській меліоративній мережі каналів та споруд, дамб обвалування річок, експлуатаційних доріг, дамб обвалування водосховищ, куточків меліоративної культури, територій біля адмінбудинків та промбази в с.Дубове.

Виконання цих робіт дасть змогу збільшити пропускну здатність міжгосподарської мережі каналів та покращити естетичний вигляд територій. Про це повідомляють у Волинському обласному управлінні водних ресурсів.


З початку 2018 року таких робіт виконано на площі 441,2га, в тому числі механізованим способом на площі 137га, що становить 31% від загальної площі.

Крім того, Ковельське МУВГ готує водогосподарські об’єкти до роботи у зимовий період. Проводяться поточні ремонти виробничих будівель і споруд. Силами працівників управління проведений ремонт покрівлі даху насосної станції на Кричевицькій осушувальній системі Ковельського району.

Виконання даних робіт забезпечить збереження основних фондів управління та належну експлуатацію насосного обладнання.#КовельськеМУВГ

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також