У Ковелі півсотні кращих тенісистів Волині змагалися за перемогу

У Комплексній ДЮСШ ім. Є. Кондратовича пройшов відкритий турнір з настільного тенісу на честь 80-річчя тренера Володимира Косяка. Інформує відділ молоді, фізичної культури та спорту.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Ковеля, Нововолинська, Луцька, Любомля, Ковельського та Камінь-Каширського районів. Майже півсотні дітей і дорослих виборювали перемогу.

Під час відкриття заступник міського голови Ігор Прокопів привітав з ювілеєм Володимира Васильовича Косяка та надав йому право розіграти перший сет з наймолодшим учасником турніру Дмитром Миронюком з села Мощена.

Змагання серед юнаків проходили у трьох вікових групах, а жінки та дівчата грали без вікових обмежень.

У наймолодшій групі (2007 рік народження і молодші) переміг Міліщук Максим (Ковель), друге місце посів Овірчук Мирослав (с. Мощена), третє - Миронюк Дмитро (с. Мощена).

У середній віковій групі (2005-2006 роки народження) першим був Деркач Іван (Камінь-Каширський район), другим - Остапчук Артем (Ковель), третім - Гушенюк Максим (Ковель).

Серед старших (2004 р.н.) “золото” здобув Здробилко Богдан. На другому місці – Стасюк Богдан (Ковель), на третьому – Ясашний Денис (Ковель).

Серед жінок та дівчат найкращий результат у Кречук Оксани (смт Голоби). На другому місці Клімук Анна (Ковель), третьому – Мороз Юлія (Камінь-Каширський район).

У дорослих боротьба проходила у чотирьох групах по 5-6 чоловік у кожній, а також відбулись фінальні зустрічі.

У першому фіналі переміг Шевчук Олег (Ковель), другим був Кривий Іван (Луцьк), третім – Лагоша Дмитро (Луцьк).

У другому фіналі перше місце виборов Міліщук Віктор (Ковель), друге - Панасюк Сергій (Луцьк), третє – Бівініс Ігор (Ковель).


#Теніс #Спорт #КомплекснаДЮСШ

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Цими вихідними у Ковелі - рейтинговий турнір з настільного тенісу "Гаряче літо Волині"

Цими вихідними у Ковелі - рейтинговий турнір з настільного тенісу "Гаряче літо Волині"
Крім того, дитячий турнір на честь 80-річчя ветерана спорту Володимира Косяка та парний турнір. Ковельська та Луцька Федерації настільного тенісу запрошують вболівальників 18-19 серпня у КДЮСШ ім. Є. Кондратовича.

У рейтинговому турнірі з настільного тенісу, що відбувся у Ковелі, переміг ковельчанин Олег Шевчук

У рейтинговому турнірі з настільного тенісу, що відбувся у Ковелі, переміг ковельчанин Олег Шевчук
Два дні поспіль у комплексній ДЮСШ імені Євгена Кондратовича тривали змагання, учасниками яких 32 спортсмена з Львівської, Волинської та Рівненської областей.