У Ковелі дбають про благоустрій прилеглих територій закладів соціальної сфери

Представники міської влади Ковеля зустрілись з мешканцями стаціонарного відділення, де проживають одинокі літні громадяни, та родинами, діти яких відвідують Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

За кошти міського бюджету тут нещодавно зроблено благоустрій прилеглої території: доріжки викладено бруківкою, облаштовано клумби, газони, висаджено дерева та кущі. Обидва заклади знаходяться поруч, маючи спільне подвір'я, тож комфортні умови створено одразу для двох категорій громадян, які потребують особливого соціального захисту.

Нині у стаціонарному відділенні проживає 15 осіб. Це люди, на життєвому шляху яких випало чимало випробувань. Хтось із них залишився без сім'ї та домівки, родини інших - за межами України. Тож самотні дідусі та бабусі потребують уваги, догляду, медичної допомоги. Саме тут і прагнуть створити для них хороші умови, аби вони почувалися як вдома.

Центр комплексної реабілітації відвідує 27 дітей з особливими потребами віком від 2-х до 18-ти років. Це єдиний на теренах Ковельщини заклад, у якому діти з обмеженими фізичними можливостями навчаються, відпочивають, проходять реабілітацію. Центр забезпечений необхідним обладнанням, постійно урізноманітнює методи оздоровлення своїх маленьких пацієнтів.

Оновлена територія стала чудовим майданчиком, на якому влаштували урочистості з нагоди Дня Незалежності України.

Привітав присутніх зі святом міський голова Олег Кіндер, секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів, голова Волинської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Галина Микитюк, начальники управлінь соціального захисту населення Софія Сагаль та фінансового — Валентина Романчук, депутати міської ради.

Олег Кіндер зазначив, що влада і надалі буде дбати про достойні умови проживання, реабілітації, відпочинку людей, для яких ці заклади стали другою домівкою.

“Радує, що вдалось якісно змінити територію. Звичайно, чимало необхідно ще здійснити, але ці завдання ми будемо поступово вирішувати”, - наголосив міський голова.

Свято продовжили талановиті діти. Вони презентували свою творчість і вибрали для концерту найкращі пісні зі свого репертуару.Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) м. Ковеля

Центр комплексної реабілітації
дітей з інвалідністю


#СоціальнийЗахист #Благоустрій #МіськийБюджет #ОлегКіндер

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.