Четверта річниця трагедії під Іловайськом: у Ковелі вшанували пам'ять тих, хто поліг за Україну

У ці дні минає чотири роки, як українців шокувала страшна звістка про “Іловайський котел”. Наприкінці серпня 2014 року на Донеччині в оточенні опинилися кілька тисяч українських військових як із частин ЗСУ, так і з добровольчих батальйонів. Тоді Україна понесла найчисельніші людські втрати.

Трагедія торкнулася і Волині, не оминула вона і Ковельщини. Адже в операції брали участь 51-а механізована бригада, в якій служили мешканці нашого краю, бійці спецроти «Світязь», а також чимало наших земляків воювали у складі добровольчих батальйонів.

Серед тих, хто не повернувся додому і поліг під Іловайськом, наші земляки – Сергій Дем’яник, Олексій Тарасюк, Олександр Ярмолюк, Анатолій Шилік, Роман Данилевич, Андрій Мостика.

На меморіал Слави, де встановлено стелу на честь наших земляків – загиблих учасників АТО, сьогодні прийшли їх рідні, представники міської влади, військові побратими, молодь, духовенство, аби згадати та вшанувати пам'ять усіх, хто віддав своє життя за єдину, незалежну Україну, за мир на рідній землі.

Ведуча заходу Наталія Гончар наголосила: “Без сумніву, що кожен ковельчанин, який проходить повз цю стелу, з якої на нас дивляться відважні земляки, відчуває біль і неспокій, щиро співчуває рідним. Їхні втрати – непоправні, ніщо не загоїть материнські та батьківські рани”

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять хлопців, яких сьогодні немає серед нас.

Заступник голови Всеукраїнської спілки “Побратими України” Юрій Хомич закликав не забувати тих, хто поліг за українську землю.

Поминальну панахиду відслужив благочинний Ковельського міського деканату УПЦ КП протоієрей Василь Мичко із духовенством. На завершення заходу присутні поклали квіти до підніжжя стели Героям.


Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради.

#ПобратимиУкраїни #ДопомогаАТО

Читайте також

У Ковелі діти учасників АТО можуть провести дозвілля у розважальному центрі «Fun City» та спортивному клубі «Апперкот»

У Ковелі діти учасників АТО можуть провести дозвілля у розважальному центрі «Fun City» та спортивному клубі «Апперкот»
Цю благодійну акцію організовують спілка учасників АТО «Побратими України» та керівництво закладів. Деталі за номером телефону 067 315 87 30.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.