У Ковелі діти загиблих Героїв отримали шкільне приладдя та інші подарунки напередодні першовересня

У культурно-просвітницькому центрі м. Ковеля відбулась зустріч з дітьми загиблих Героїв. 17 хлопчиків і дівчаток різного віку, зокрема і дошкільнята, зі своїми рідними прийшли на захід, приурочений початку нового навчального року.

З вітальними словами та щирими побажаннями звернулась до присутніх секретар міської ради Віра Федосюк. Вона побажала усім міцного здоров'я, миру, злагоди, натхнення, а дітворі - успіхів у навчанні.

Приєднався до щирих зичень і благочинний Ковельського міського деканату УПЦ КП протоієрей Василь Мичко.

У залі панувала дружня й тепла атмосфера, яку створили представники Event- агентства "Chocolate", подарувавши присутнім феєричне шоу з мильних бульбашок.

Голова Ковельського підрозділу Всеукраїнської спілки "Побратими України" Юрій Ганджала спільно з власником мережі магазинів "Дбайливий тато + мама" Іваном Буряком підготували та вручили кожній родині картки на знижку на всі види товарів.

На завершення зустрічі юні ковельчани отримали подарунки: персональний сучасний посуд для сніданків та шкільне приладдя, придбані за кошти міського бюджету та благодійну допомогу, яку надав благочинний.

Організатори заходу намагались віддати частинку свого душевного тепла мамам, на плечі яких лягли усі труднощі виховання. Приємно, що окрім міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до цієї чудової акції долучились й інші небайдужі люди, засвідчуючи свою шану та підтримку.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді

Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради

#СоціальнийЗахист #ДопомогаАТО

У Ковелі дбають про благоустрій прилеглих територій закладів соціальної сфери

У Ковелі дбають про благоустрій прилеглих територій закладів соціальної сфери
За кошти міського бюджету облаштовано подвір'я стаціонарного відділення, де проживають одинокі літні громадяни, та Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Ковельчани, які мають проблеми зі здоров'ям, отримають допомогу з міського бюджету

Ковельчани, які мають проблеми зі здоров'ям, отримають допомогу з міського бюджету
До міської влади щомісяця звертаються громадяни з проханням про допомогу на лікування, яке не в змозі самостійно оплатити.

Спілкувалися, вчилися, малювали - у Ковелі впроваджують пілотний проект для ветеранів АТО та їх сімей

Спілкувалися, вчилися, малювали - у Ковелі впроваджують пілотний проект для ветеранів АТО та їх сімей
Волонтери, активісти громадських організацій за сприяння міської влади спільно працюють над створенням системи допомоги в кризових ситуаціях.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: