У Ковелі обрали нових директорів навчальних закладів

Міський голова Олег Кіндер підписав контракти з переможцями конкурсних відборів на посади директорів закладів загальної середньої освіти. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Проведення тепер таких «педагогічних змагань» є нормою Закону «Про освіту». Вони проходили у кілька етапів. 22 серпня конкурсна комісія ухвалила рішення про переможців. У її складі працювали фахівці міськради та управління освіти, місцеві депутати, представники батьківської громадськості та педагогічних колективів тих шкіл, де проводились конкурси.

Варто додати, що Положення про конкурс було затверджене на сесії міської ради. Взяти у ньому участь мали можливість всі охочі, котрі мають не менше трьох років педагогічного стажу, галузеву освіту та вміють креативно організувати навчальний процес.

Одна з головних вимог до претендентів – створення та презентація власної програми розвитку закладу освіти.

Директором ЗЗСО №2 і надалі буде Ігор Ткачук, ЗЗСО № 5 знову очолить Ярослав Стасюк, ЗЗСО№6 керуватиме новий директор Олена Харитонова, колектив ЗЗСО №8 продовжить працювати разом з Василем Швораком, ЗЗСО №9 отримала нового керівника. Ним став Сергій Бідненко. У ЗЗСО№12 теж відбулись зміни. Ігор Щур тепер є директором школи. Комунальний заклад “Ковельський інклюзивно-ресурсний центр” очолить Галина Пекарчук.

З новачками на керівних посадах контракт укладено на 2 роки. За цей час вони мають проявити свої здібності та здатність виконувати заявлену програму. Із директорами, які мають досвід роботи, контракт підписано на 6 років.

Олег Кіндер поспілкувався з переможцями, вислухав їх бачення розвитку закладів та пообіцяв їм свою підтримку і допомогу.

Міський голова разом зі своїм заступником Ігорем Прокопівим та начальником управління освіти Віктором Бичковським привітали усіх керівників, побажали їм успіхів, реалізації планів та задумів.


#Освіта #ОлегКіндер

НВК №11 міста Ковеля - у ТОП-200 шкіл України за результатами ЗНО

НВК №11 міста Ковеля - у ТОП-200 шкіл України за результатами ЗНО
У рейтингу навчальних закладів Волинської області 2018 року - НВК №11 на першому місці, міська гімназія - на другому.

У Ковелі 1143 першокласника сядуть за парти у новому навчальному році

У Ковелі 1143 першокласника сядуть за парти у новому навчальному році
На початкову школу чекає чимало нововведень. Серед них — Свідоцтва досягнень, у яких фіксуватимуть успіхи та результати навчання учнів перших класів.

Ковель посів 5 місце у рейтингу ЗНО-2018 серед міст з населенням понад 50 тисяч мешканців

Ковель посів 5 місце у рейтингу ЗНО-2018 серед міст з населенням понад 50 тисяч мешканців
У загальному рейтингу міст України Ковель на 25 місці. Рейтинг створено за результатами тестувань 117 тисяч випускників 2018 року.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: