У Ковелі обрали нових директорів навчальних закладів

Міський голова Олег Кіндер підписав контракти з переможцями конкурсних відборів на посади директорів закладів загальної середньої освіти. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Проведення тепер таких «педагогічних змагань» є нормою Закону «Про освіту». Вони проходили у кілька етапів. 22 серпня конкурсна комісія ухвалила рішення про переможців. У її складі працювали фахівці міськради та управління освіти, місцеві депутати, представники батьківської громадськості та педагогічних колективів тих шкіл, де проводились конкурси.

Варто додати, що Положення про конкурс було затверджене на сесії міської ради. Взяти у ньому участь мали можливість всі охочі, котрі мають не менше трьох років педагогічного стажу, галузеву освіту та вміють креативно організувати навчальний процес.

Одна з головних вимог до претендентів – створення та презентація власної програми розвитку закладу освіти.

Директором ЗЗСО №2 і надалі буде Ігор Ткачук, ЗЗСО № 5 знову очолить Ярослав Стасюк, ЗЗСО№6 керуватиме новий директор Олена Харитонова, колектив ЗЗСО №8 продовжить працювати разом з Василем Швораком, ЗЗСО №9 отримала нового керівника. Ним став Сергій Бідненко. У ЗЗСО№12 теж відбулись зміни. Ігор Щур тепер є директором школи. Комунальний заклад “Ковельський інклюзивно-ресурсний центр” очолить Галина Пекарчук.

З новачками на керівних посадах контракт укладено на 2 роки. За цей час вони мають проявити свої здібності та здатність виконувати заявлену програму. Із директорами, які мають досвід роботи, контракт підписано на 6 років.

Олег Кіндер поспілкувався з переможцями, вислухав їх бачення розвитку закладів та пообіцяв їм свою підтримку і допомогу.

Міський голова разом зі своїм заступником Ігорем Прокопівим та начальником управління освіти Віктором Бичковським привітали усіх керівників, побажали їм успіхів, реалізації планів та задумів.


#Освіта #ОлегКіндер

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.