Команда «Шанс-Авто» - володарі кубка “Інтарсіо 2018”

Впродовж серпня на спортивному майданчику ЗОШ №1 тривав традиційний турнір з футболу на кубок «Інтарсіо-2018» серед ветеранів 35 років і старших, у якому взяли участь 3 команди: «Волошки», «Шанс-Авто» та «Старком-Централь». Повідомляють у відділі молоді, фізичної культури та спорту.

Змагання проводились у два кола. Кожна гра - два тайми по 30 хвилин. У результаті володарем кубка “Інтарсіо 2018” стала команда «Шанс-Авто» (тренер Олександр Мороз), друге місце у «Волошок» (тренер Валентин Січкар), третє – у «Старком-Централь» (тренер Володимир Ільюк).

На урочистому закритті змагань командам було вручено медалі, грамоти та грошові винагороди від керівника меблевої фірми «Інтарсіо» Ігоря Узналі.

Крім цього, оргкомітетом визначено і нагороджено індивідуальними призами у номінаціях: «Кращий воротар» - Леонід Наумчик («Старком-Централь»), «Кращий захисник» - Юрій Міцура («Волошки»), «Кращий півзахисник» - Ігор Гушинець («Шанс-Авто»), «Кращий бомбардир» - Руслан Мигаль («Старком-Централь»), «Кращий гравець» - Андрій Зінчук («Шан-Авто») та «Кращий нападник» - Олег Уніга («Волошки»).

Відділ молоді, фізичної культури та спорту щиро вдячний Ігорю Узналі за допомогу в організації та проведенні вищезгаданих змагань.


#Спорт #Футбол

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.