Команда «Шанс-Авто» - володарі кубка “Інтарсіо 2018”

Впродовж серпня на спортивному майданчику ЗОШ №1 тривав традиційний турнір з футболу на кубок «Інтарсіо-2018» серед ветеранів 35 років і старших, у якому взяли участь 3 команди: «Волошки», «Шанс-Авто» та «Старком-Централь». Повідомляють у відділі молоді, фізичної культури та спорту.

Змагання проводились у два кола. Кожна гра - два тайми по 30 хвилин. У результаті володарем кубка “Інтарсіо 2018” стала команда «Шанс-Авто» (тренер Олександр Мороз), друге місце у «Волошок» (тренер Валентин Січкар), третє – у «Старком-Централь» (тренер Володимир Ільюк).

На урочистому закритті змагань командам було вручено медалі, грамоти та грошові винагороди від керівника меблевої фірми «Інтарсіо» Ігоря Узналі.

Крім цього, оргкомітетом визначено і нагороджено індивідуальними призами у номінаціях: «Кращий воротар» - Леонід Наумчик («Старком-Централь»), «Кращий захисник» - Юрій Міцура («Волошки»), «Кращий півзахисник» - Ігор Гушинець («Шанс-Авто»), «Кращий бомбардир» - Руслан Мигаль («Старком-Централь»), «Кращий гравець» - Андрій Зінчук («Шан-Авто») та «Кращий нападник» - Олег Уніга («Волошки»).

Відділ молоді, фізичної культури та спорту щиро вдячний Ігорю Узналі за допомогу в організації та проведенні вищезгаданих змагань.


#Спорт #Футбол

4 золотих, срібна та бронзова нагороди у пенсіонерів з Ковеля

4 золотих, срібна та  бронзова нагороди у пенсіонерів з Ковеля
Наші слухачі Університету третього віку склали достойну конкуренцію спортсменам з інших міст України, а також Польщі, Литви, Туреччини на Міжнародному фестивалі літньої Сеньйоріади.

У Ковелі відбувся турнір з пляжного волейболу, приурочений головному святу країни

У Ковелі відбувся турнір з пляжного волейболу, приурочений головному святу країни
На спортивному майданчику набережної відбулися змагання серед команд чоловіків та ветеранів волейболу.

Команда «ВПМУ» - переможець турніру з пляжного футболу

Команда «ВПМУ» - переможець турніру з пляжного футболу
У Ковелі на спортивному майданчику набережної відбулись змагання з нагоди Дня Незалежності України.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: