У Ковелі відбувся турнір з пляжного волейболу, приурочений головному святу країни

З нагоди Дня Незалежності України на спортивному майданчику пляжної зони міського водосховища відбулися турніри з пляжного волейболу серед команд чоловіків та команд ветеранів 40 років і старших. Повідомляє начальник відділу молоді, фізичної культури та спорту Ігор Семенюк.

Змагання проходили за коловою системою: у чоловічих команд до 21-го набраного очка, а у ветеранів - до 15-и очок.

Спортсмени продемонстрували майстерність, волю до перемоги та неабияку фізичну підготовку. Чудова погода сприяла проведенню цікавих та захоплюючих поєдинків. Гарний настрій панував і серед вболівальників.

За підсумками третє місце серед чоловіків здобула команда «Літо» у складі Анатолія Завори та Дмитра Максимука, друге - «Сонечко» (Олександр Майданець, Олег Перов). Перемога дісталась «Успіху» (Вадим Грек, Максим Гурський).

Серед ветеранів третє місце виборола команда «Незалежність», друге – «Локомотив», перше - «FLG» у складі Олександра Шматюка та Анатолія Шворака.

Призери та переможці змагань нагороджені грамотами, а капітани команд «Успіх» та «FLG» отримали ще й красені-кубки.#Спорт #ДеньНезалежності

Команда «ВПМУ» - переможець турніру з пляжного футболу

Команда «ВПМУ» - переможець турніру з пляжного футболу
У Ковелі на спортивному майданчику набережної відбулись змагання з нагоди Дня Незалежності України.

У Ковелі півсотні кращих тенісистів Волині змагалися за перемогу

У Ковелі півсотні кращих тенісистів Волині змагалися за перемогу
У Комплексній ДЮСШ ім. Є. Кондратовича відбувся відкритий турнір з настільного тенісу на честь 80-річчя тренера Володимира Косяка.

Ковельчани стали переможцями змагань з екстремальних заїздів бездоріжжям ФОТО

Ковельчани стали переможцями змагань з екстремальних заїздів бездоріжжям ФОТО
Найкращий час показав ковельський екіпаж “Тритон”. Третє місце також у екстремалів з Ковеля - екіпажу “Вінір”. Друге - у Люблинецької команди.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: