У Ковелі відбувся турнір з пляжного волейболу, приурочений головному святу країни

З нагоди Дня Незалежності України на спортивному майданчику пляжної зони міського водосховища відбулися турніри з пляжного волейболу серед команд чоловіків та команд ветеранів 40 років і старших. Повідомляє начальник відділу молоді, фізичної культури та спорту Ігор Семенюк.

Змагання проходили за коловою системою: у чоловічих команд до 21-го набраного очка, а у ветеранів - до 15-и очок.

Спортсмени продемонстрували майстерність, волю до перемоги та неабияку фізичну підготовку. Чудова погода сприяла проведенню цікавих та захоплюючих поєдинків. Гарний настрій панував і серед вболівальників.

За підсумками третє місце серед чоловіків здобула команда «Літо» у складі Анатолія Завори та Дмитра Максимука, друге - «Сонечко» (Олександр Майданець, Олег Перов). Перемога дісталась «Успіху» (Вадим Грек, Максим Гурський).

Серед ветеранів третє місце виборола команда «Незалежність», друге – «Локомотив», перше - «FLG» у складі Олександра Шматюка та Анатолія Шворака.

Призери та переможці змагань нагороджені грамотами, а капітани команд «Успіх» та «FLG» отримали ще й красені-кубки.#Спорт #ДеньНезалежності

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.