У Ковелі - виставка робіт онуки відомого шевченкознавця, колекціонера «Кобзарів» Миколи Куделі

У культурно-просвітницькому центрі діє виставка «Духовне небо благословенної Волині». Її автор - Ніна Фесенко. Вона працює доглядачем у Торчинському народному історичному музеї імені Григорія Гуртового, а у вільний від роботи час захоплюється живописом.

Ніна Анатоліївна - онука знаного на Волині і в Україні шевченкознавця, колекціонера «Кобзарів» Миколи Куделі. Саме від нього перейняла любов до мистецтва, бажання лишити після себе слід — у пам'яті та в серцях людей. Пані Ніна захопилась малюванням. Сьогодні у неї понад півтисячі робіт.

У Ковелі представлено 63 картини. Особливе місце в експозиції займають портрети відомих волинян. Художниця їх написала у 2017 році і подарувала музею, в якому працює. Це - зображення короля Данила Галицького, князя Костянтина Острозького, гетьмана Богдана Ружинського, поетеси Лесі Українки, акторки Наталії Ужвій та інших знаменитих постатей.

Ще одна захоплююча серія – це давні волинські православні храми. 16 церков, пам’яток національного значення, по одному з кожного району Волинської області.

Особливу увагу привертають копії всесвітньо відомих робіт Тараса Шевченка. Вони були створені художницею до 200-річчя від дня народження Кобзаря.

Приваблюють квіткові натюрморти, пейзажі. Не залишать нікого байдужим автопортрет майстрині, зображення її онуків та ангелів-охоронців кожного з них.

Ніна Фесенко подякувала усім, хто завітав на виставку та сказала, що має ще багато планів і неодмінно якось ще приїде у Ковель, щоб показати й інші свої роботи. Розповіла, що вона вперше у Ковелі, але їй надзвичайно припало до душі наше місто, люди, які тут мешкають.

Виставка діятиме впродовж вересня (вул. Незалежності, 89).


Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради.

#Виставка

З 1 серпня у Ковелі експонуватиметься виставка робіт місцевих художників

З 1 серпня у Ковелі експонуватиметься виставка робіт місцевих художників
"Моя земля талантами багата" - таку назву має екпозиція, яку нині готують до показу у виставковій залі Галереї мистецтв.

У Луцьку відбулась обласна виставка мисливських собак

У Луцьку відбулась обласна виставка мисливських собак
У четвірку кращих увійшла західносибірська лайка Анатолія Кондратюка з Ковеля.

Юнакам Ковельської виховної колонії розповіли про Українську революцію

Юнакам Ковельської виховної колонії розповіли про Українську революцію
Пересувну виставку з колекції Волинського краєзнавчого музею побачили 46 неповнолітніх, які відбувають покарання за тяжкі та особливо тяжкі злочини.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: