Офіційна заява ковельських фанатів щодо подій під час та після матчу за Суперкубок Волині

Як ми повідомляли раніше, 24 серпня у селі Підгайці Луцького району відбувся матч за Суперкубок Волині з футболу 2018 року між командами «Луцьксантехмонтаж №536» Луцьк (Чемпіон Волині 2017/2018 рр.) та ФЦ «Ковель-Волинь» Ковель (володар Кубка Волині 2017/2018 рр.). Після матчу, який завершився з рахунком 3:1 не на користь ковельчан, відбулися сутички між фанатами обох команд.

Офіційну заяву з цього приводу ковельські ультрас опублікувалти на своїй сторінці у Фейсбук (Ковельські фанати).

Заяву подаємо без змін:

"Матчі між FC Kovel-Volyn та ЛСТМ-536 завжди відзначались напруженням та не завжди адекватним суддівством. Для ковельчан це принциповий суперник і матчі з ним фанатами сприймаються як дербі.

Ми завжди підтримували свій рідний клуб, робили усе, щоб Ковель-Волинь показував лише позитивні результати.

Спочатку ми не планували робити жодних заяв, проте події, що відбулись після матчу спонукали нас офіційно прояснити свою позицію стосовно матчу.

З самого початку матчу за суперкубок ковельські фанати провокувались місцевими вболівальниками. Також спостерігали систематичні перекоси суддівства в сторону лучан. Наслідком нервового напруження та постійних провокацій і стали «розмова з арбітром» та використання піротехніки як знак протесту проти дій суддів.

Окрім того хотілось би зауважити, що президенту Вотрансу слід обдумувати свої викрики в сторону приїжджих вболівальників та утримуватись від рекомендацій вболівальникам «йти воювати», не знаючи, хто є його візаві. Адже саме такі слова він адресував одному з представників Ковель Ультрас, який більше 2-х років свого життя віддав війні з Російською Федерацією і не з чуток знає про всі її жахіття. Такі заклики неймовірно обурили бійця АТО та спровокували на агресивні дії.

Ковельські фанати, за роки підтримки рідної команди, та відвідин різних населених пунктів Волині, звикли до неадекватного ставлення місцевого населення до себе, тож не надто здивувались такому розвитку подій. Більше нас здивувало те, що почало творитись навколо цього матчу після фінального свистка.

Ми вважаємо, що штраф в 25 000 грн є абсолютно необґрунтованим і вмотивованим лише особистими морально-етичними стражданнями президента Федерація футболу Волині В.В. Кварцяного. Мабуть, пан Кварцяний забув, що очолює всього лиш обласну федерацію, а до прем’єр-ліги вже давно не має відношення. Тож, використавши свою необмежену владу в ФФВ і згадавши свої славні часи на чолі луцької Волині, пан Кварцяний протягнув драконівські санкції, які однозначно негативно відіб’ються не лише на ковельському, а й на усьому волинському футболі.

Резюмуючи все вище сказане, зазначимо, що розуміємо той факт, що наші дії були проявом порушення порядку та норм регламенту і вимагають застосування санкцій. Однак закликаємо футбольних функціонерів не йти на повідку в Кварцяного, адекватно оцінити ситуацію, що склалась та винести справедливе рішення, яке б не знищувало футбол у Ковелі і тим самим не знищувало б конкурентну боротьбу в обласних змаганнях".

(с) Kovel Ultras

#ФЦКовельВолинь #Футбол

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.