В Україні таки вимкнули аналогове телебачення попри заборону суду

Раніше суд у Рівненській області виніс ухвалу, якою заборонив Концерну РРТ вимикати аналогове телебачення. У суботу, 1 вересня, в Україні було вимкнено аналогове телебачення. Повідомляє Кореспондент.

Цю інформацію підтвердив генеральний директор Концерну РРТ Петро Семерей.

"Так, аналогове мовлення вимкнули", – сказав він.

На запитання стосовно постанови суду в Рівненській області про заборону вимкнення аналогового телебачення Семерей відповів: "Порушив закон, виконав вказівку керівництва". При цьому не уточнив, про чию саме вказівку йдеться.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що аналогове телебачення 1 вересня повністю не вимкнуть через судовий позов у Рівному.

Кабінет міністрів продовжив у деяких регіонах України мовлення аналогового телебачення до 1 травня 2019 року.

У червні Кабінет міністрів пролонгував строки використання радіотехнологій аналогового телевізійного мовлення до 31 серпня 2018 року для всіх областей, крім Києва та Кіровоградської області, де строк вимкнення аналогового мовлення – 31 липня 2018 року.

#КонцернРРТ

Читайте також

Смарт ТВ та T2 приставки від магазину комп'ютерної техніки "Компас" у Ковелі

Смарт ТВ та T2 приставки від магазину комп'ютерної техніки "Компас" у Ковелі
У Вас досі телевізор без цифрового телебачення T2 або Смарт ТВ? Тоді завітайте у Торговий дім "Бульвар" та придбайте приставку, яка допоможе трансформувати та значно розширити функціонал Вашого телевізора.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.