Патрульні припинили сімейне насильство у Ковелі

У Ковелі партульні оформили адмінматеріали на чоловіка, який регулярно випиває та заявляється до колишньої дружини і дітей. Про це повідомляє Патрульна поліція Волинської області.

Учора, близько 21 години, ковельські патрульні отримали виклик від громадянина, що його колишня дружина неналежно виконує обов’язки щодо догляду за дітьми.

Прибувши на вулицю Богомольця, встановили, що заявник має ознаки алкогольного сп’яніння і до жінки з’являється вже не вперше.

«Він дебоширить, вибиває вікна, мовляв, хоче побачити дітей. Насправді ж, потрапивши всередину, затіює скандал і сам викликає поліцію», - повідомив інспектор Патрульної поліції Сергій.

Патрульні доставили обидві сторони в міськвідділ для написання пояснень і заяв. Також чоловіка освідували в місцевому медзакладі – мав 1, 86 проміле.

З ним провели посилену профілактичну бесіду та оформили 2 адміністративні матеріали.

До речі, дана 35-річна особа має вже кілька матеріалів і за появу в громадському місці в п’яному вигляді, і за дрібне хуліганство, і за інші правопорушення.

Учора патрульні, крім усього, прослідкували, щоб він не повертався до жінки.


#ПатрульнаПоліція

Ковельські патрульні врятували дівчину-підлітка, яка ледь не стрибнула з даху багатоповерхівки

Ковельські патрульні врятували дівчину-підлітка, яка ледь не стрибнула з даху багатоповерхівки
Екіпаж поліції прибув за викликом миттєво. Встановили, що їй 16 років, а вибралась на дах через якісь життєві негаразди.

У Ковелі несуть службу патрульні з Донеччини та Луганщини

У Ковелі несуть службу патрульні з Донеччини та Луганщини
Люди привітніші, порушники спокійніші, інфраструктура краща: є дороги, розмітка, дорожні знаки, - порівнюють Ковель зі своїми містами інспектори зі Сходу.

Ковельські патрульні запобігли ряду правопорушень

Ковельські патрульні запобігли ряду правопорушень
Прес-служба поліції інформує про порушення правил дорожнього руху, підроблені номерні знаки, водія з ознаками наркотичного сп’яніння та стрілянину у житловому масиві Ковеля.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: