Від сьогодні пункт пропуску «Ягодин» – на ремонті

Волинський пункт пропуску «Ягодин» почали ремонтувати. Зазначають, що рух вантажних автомобілів може бути сповільнений. Про це у Волинській митниці ДФС попереджували ще 31 серпня.

Відтак, можливе обмеження та сповільнення руху вантажних транспортних засобів, - інформує Волинська митниця ДФС.

Від 3 вересня підрядна організація буде облаштовувати вагові комплекси поосьового зважування автотранспортних засобів. Завершення проекту заплановане до 30 листопада цього року.

Крім того, з другої декади вересня приступлять до влаштування водовідвідних лотків у рамках капітального ремонту цього пункту пропуску. На цей же період календарним графіком передбачено встановлення скануючої системи.

"Волинська митниця ДФС вживатиме усіх необхідних заходів, аби мінімізувати незручності для водіїв, проте просить із розумінням поставитись до необхідності модернізації інфраструктури митниць. Пасажирських напрямків переміщень заплановані роботи не стосуватимуться", - йдеться у повідомлені.


#Митниця #польща_україна #Благоустрій #РемонтДороги

На «Ягодині» уже вкотре вилучили автомобілі на польській реєстрації з підробними нотаріальними дорученнями

На «Ягодині» уже вкотре вилучили автомобілі на польській реєстрації з підробними нотаріальними дорученнями
Волинські митники за добу припинили спроби протиправного ввезення трьох автомобілів з Польщі, водії яких мали при собі фіктивні документи.

На «Ягодині» буде нове скануюче обладнання

На «Ягодині» буде нове скануюче обладнання
«Стаціонарні скануючі системи дозволять поставити хрест на контрабандних схемах,» - директор Департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури ДФС.

Двох ковельчан судитимуть за наркозлочини

Двох ковельчан судитимуть за наркозлочини
Вони намагалися ввезти в Україну з Польщі таблетки з вмістом наркотичних речовин.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: