Ковельчан агітують вступати до лав патрульної поліції міста

У Ковельському міськрайонному центрі зайнятості патрульні поліцейські провели зустріч з громадянами, які шукають роботу, та агітували їх вступати до лав патрульної поліції. Присутні цікавились особливостями служби та умовами роботи. Інспектори поділились особистим досвідом, розповіли про навчання та умови праці.

Мета зустічі - підбір персоналу для Управління патрульної поліції в м. Луцьк та м. Ковель на посаду «інспектор патрульної поліції». Для 25 безробітних, які перебувають на обліку в пошуках роботи, провели ярмарок вакансій.

Роботу у патрульній поліції презентували Юлія Гірдівіліс, старший інспектор з рекрутингу відділу кадрового забезпечення та Роман Ткачук, інспектор із зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Волинській області, які детально ознайомили пошуковців роботи з обов’язками інспектора на посаді та особливостями несення служби в патрульній поліції.

Водночас представники поліції надали інформацію про умови проходження навчання, порядком подання документів та здачі іспитів та розповіли цікаві та неординарні історії зі своєї служби.

Насамперед, щоб стати кандидатом у патрульну поліцію потрібно відповідати наступним вимогам: вік від 21 до 40 років (вимоги до кандидатів на службу у патрульну поліцію змінились з 20-35 років на 25-40 років), відсутність судимості, наявність прав категорії "В", повна середня або вища освіта, фізичне здоров'я та моральна стійкість. Також кандидати в поліцію повинні здати тест на загальний рівень знань і виконати нормативи.

Крім цього, потрібно також чітко розуміти, до чого повинен бути готовий поліцейський: насамперед, ризикуючи власним життям, рятувати інших. Заробітна плата працівника патрульної служби сягає близько 8 тисяч гривень. Вони працюють по 12 годин з перервою у кілька днів. Основним завданням патрульних є чергування на визначеній території. Тому так важливо для кандидатів не просто мати водійське посвідчення, а й дійсно бути вправним водієм. А хто не має посвідчення водія, той може вступили до автошкіл, адже у самій анкеті претендента такий нюанс передбачений.

З детальними умовами щодо роботи і поліції можна ознайомитись на сайті: http://anketa.patrol.police.gov.ua/.#ПатрульнаПоліція #ЦентрЗайнятості

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.