У Ковелі провели відкритий Олімпійський урок ФОТО

З нагоди Дня фізичної культури та спорту у Ковелі відбулось спортивне дійство - відкритий Олімпійський урок. На урочистому відкритті, що проходило біля пам’ятника борцям за волю України, були присутні начальник відділу молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради Ігор Семенюк, начальник управління освіти Віктор Бичковський, методист медичного кабінету управління освіти Жанна Колеснікова, директор ДЮСШ управління освіти Володимир Олексюк.

Ігор Семенюк та Віктор Бичковський привітали школярів, побажали їм успіхів, удачі та закликали активно займатись спортом. А далі відбулась фотосесія з переможцями чемпіонату Європи з веслування на човнах «Дракон» Сергієм Семенюком, Яковом Дудкою та Олександром Савлуком.

Усі заклади загальної середної освіти міста проводили відкрите заняття, за яким спостерігали батьки та мешканці Ковеля. Вчителі фізичної культури заздалегідь підготувались до цього уроку, тож кожна школа проводила його в різних формах та на високому організаційному рівні.

Захід засвідчив, що школярі із задоволенням займаються фізичною культурою. Це було свято спорту та радості, під час якого 160 дітей показали свої спортивні вміння та навички.

Крім того, провели й конкурси з легкоатлетичного естафетного бігу, жонглювання м’ячем тазі стрибків через скакалку.

За підсумками змагань у конкурсі жонглювання м’ячем ІІІ місце виборов Кирило Корець (НВК №13), ІІ – Ярослав Савлук (ЗОШ № 7) і І місце здобув Вадим Сич (ЗОШ №12).

У конкурсі зі стрибків через скакалку ІІІ місце посіла Тетяна Пунда (ЗОШ №12), ІІ – Вероніка Пашкуда (ЗОШ №10) і І місце - Софія Слюсар (СШ №3).

У командному конкурі з легкоатлетичного естафетного бігу ІІІ місце у міської гімназії, ІІ - у ЗОШ №5. А переможцем стала команда ЗОШ №1.

На церемонії нагородження відбулась теоретична вікторина на спортивну тематику. Усіх учасників цих цікавих змагань нагородили солодкими призами.

Переможці і призери спортивних конкурсів отримали грамоти та смачні подарунки.


Ігор Семенюк, начальник відділу
молоді, фізичної культури та спорту


#Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельські спортсмени з особливими потребами здобули Кубок Світязя

Ковельські спортсмени з особливими потребами здобули Кубок Світязя
Головний приз з гри в боча здобула команда у складі Яренчук Ольги, Набруска Євгена, Вакульського Олександра, Гелетухи Олега, Ринковської Катерини, Дудки Олександра, Дружиніної Оксани та Дружиніна Андрія.

У Ковелі змагались неповнолітні засуджені

У Ковелі змагались неповнолітні засуджені
У виховній колонії провели 29-у заочну літню спартакіаду. Переможці нагороджені медалями, кубками, грамотами, спортивним інвентарем та солодкими призами.