У Ковелі змагались неповнолітні засуджені

У Ковельській виховній колонії провели 29-у заочну літню спартакіаду серед засуджених. Про це повідомляє Західне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації.

До проведення спартакіади в установі силами співробітників і засуджених було проведено ремонт спортивного майданчика та двох спортивних залів установи.

Святкове відкриття Спартакіади в установі відбулося 1 червня 2018 року під час проведення спортивної естафети серед засуджених присвяченої Дню захисту дітей.

У змаганнях взяли участь всі засуджені, які за станом здоров'я мали дозвіл лікаря займатись фізичною культурою і спортом. За результатами змагань ІІІ-го етапу визначалася особиста та командна першість з кожного виду спорту.

Переможцем спартакіади визначено групу відділення соціально-психологічної служби № 1 (вихователь капітан внутрішньої служби Колодюк Сергій Васильович, капітан команди (Тимощук Я.В.). Команда-переможець нагороджена перехідним кубком, дипломом, спортивним інвентарем і солодкими призами.

Засуджені, які зайняли призові місця в особистій першості та команди, які зайняли перші місця в командній першості, нагороджені медалями відповідно першого, другого та третього ступенів, грамотами, спортивним інвентарем та солодкими призами.

Урочисте закриття спартакіади відбулося 21 серпня 2018 року присвячене дню святкування 27-ї річниці Незалежності України. Спортивне свято супроводжувалось фінальними змаганнями з окремих видів спартакіади (естафета 4x100м, футбол, та перетягування канату). Нагородження переможців супроводжувалось цікавими конкурсами, а також зустрічами засуджених із відомими спортсменами Ковельщини.

У процесі підготовки та проведення спартакіади традицією в установі стало проводити зустрічі з ігрових видів спорту між командами співробітників і вихованців, крім цього протягом літніх канікул гостями вихованців була юнацька футбольна команда МФК «Ковель-Волинь», футбольні команди релігійних громад «Голгофа» і «Віфанія».

Допомогу в організації і проведенні спартакіади надали: ковельський міський голова Кіндер О.О., спостережна комісія при Ковельській міській раді (Федосюк В.І.), піклувальна рада при установі (Чайка І.Л.), батьківський комітет установи (Давидюк Н.І.), міський відділ фізичної культури та спорту (Семенюк І.М.), відділ сім’ї, молоді та спорту Ковельської райдержадміністрації (Ювченко І.В.), міський футбольний клуб «Ковель - Волинь» (тренер Лис Р.М.), релігійні громади «Голгофа» та «Віфанія», ССД виконавчого комітету Ковельської міської ради (Вельма Ж.В.).


#ВиховнаКолонія #Спорт

У Ковельській виховній колонії презентували проект «Соціальна адаптація неповнолітніх, які скоїли злочин»

У Ковельській виховній колонії презентували проект «Соціальна адаптація неповнолітніх, які скоїли злочин»
Засуджені, які відбувають покарання у Ковелі, прийняли та передали естафету відеопривітання до однолітків у місцях позбавлення волі.

Засуджені Ковельської виховної колонії долучилися до оздоблення велетенської вишиванки для Кобзаря

Засуджені Ковельської виховної колонії долучилися до оздоблення велетенської вишиванки для Кобзаря
Проект «З Батьківщиною у серці», приурочений дню Незалежності України, наближається до завершення.

У Ковельській виховній колонії відбувся фестиваль «Червона калина»

У Ковельській виховній колонії відбувся фестиваль «Червона калина»
Дипломи отримали кращі виконавці у номінаціях: «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Театральне мистецтво» та «Літературна творчість».

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: