З нагоди Дня фізичної культури і спорту у Ковелі нагородили спортсменів і тренерів

З нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулось нагородження спортсменів та тренерів. Про подію розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Начальник відділу молоді фізичної культури і спорту Ігор Семенюк зауважив, що у місті діє Програма розвитку фізичної культури та спорту. На її реалізацію з міського бюджету у 2018 році виділено понад півтора мільйона гривень.

Завдяки цьому кращі спортсмени і тренери отримують стипендії міського голови, одноразові грошові винагороди, фінансується розвиток футболу в місті та проводять різноманітні заходи.

Інша Програма стосується підтримки пріоритетних видів спорту. На її виконання передбачено 370 000 тисяч гривень. Крім того, виділяються кошти і на ремонтні роботи спортивних закладів міста.

Привітав усіх зі святом міський голова Олег Кіндер. “Пишаюсь Вашими перемогами та успіхами. Проймає гордість, коли на п’єдестали різного рівня піднімаються ковельчани. Дякую, що примножуєте славу рідного міста”, - наголосив Олег Олексійович.

Він зазначив, що впродовж останніх років у Ковелі завдяки співпраці міської влади з народним депутатом України Степаном Івахівим та фондом «Патріоти Волині» відкрито чимало нових спортивних об'єктів та проведено ремонт уже діючих. Подякував усім, хто долучається до вирішення питань поліпшення матеріально-технічної бази спортивних установ.

На переконання міського голови, Ковель і надалі підтверджуватиме звання «спортивної столиці краю». А завдяки таким людям, справжнім професіоналам своєї справи, фізкультурний рух у нашому місті і надалі буде розвиватися та завойовувати все більшу кількість прихильників.

“Я готовий до діалогу з кожним із Вас, до конструктивного вирішення питань, які виникають під час роботи ,” - сказав Олег Кіндер.

З нагоди Дня фізичної культури і спорту міський голова вручив Грамоти, Подяки тренерам та спортсменам Ковеля за вагомий особистий внесок в розвиток спорту, створення достойного іміджу міста.


#Спорт #ОлегКіндер

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельські спортсмени з особливими потребами здобули Кубок Світязя

Ковельські спортсмени з особливими потребами здобули Кубок Світязя
Головний приз з гри в боча здобула команда у складі Яренчук Ольги, Набруска Євгена, Вакульського Олександра, Гелетухи Олега, Ринковської Катерини, Дудки Олександра, Дружиніної Оксани та Дружиніна Андрія.