Чи отримають молоді мами «Пакунок малюка»?

Тендер на закупівлю 500 тисяч пакунків малюка, який проводить міжнародна організація ЮНОПС, скасували. Повідомлення про це з'явилося на сайті закупівель ООН, - повідомляють на сторінці Ковельського МТМО з посиланням на газету "Експрес".

Оголошення про новий не оприлюднено. Отож, є всі підстави вважати, що бебі-боксів найближчими місяцями не буде. Адже на організацію нового тендера і проведення закупівлі потрібно щонайменше два місяці. Як вдалось з’ясувати, частина департаментів соцзахисту на кінець серпня взагалі не уклала угод з Управлінням ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС).

Єдиний вихід з цієї ситуації — далі порушувати чинне законодавство і закупити бебі-бокси без будь-якого конкурсу, що дасть змогу екстрено доставити допомогу по всій Україні бодай до кінця вересня. Скидається на те, що наші припущення підтверджуються: усі попередні публічні тендери — лише прикриття для того, щоб обрати постачальником заздалегідь визначену фірму, - зазначають журналісти видання.#ПакунокМалюка #КовельськеМТМО

Читайте також

«Пакунок малюка»: що входитиме до бейбі-боксу?

«Пакунок малюка»: що входитиме до бейбі-боксу?
Сім’ї, в яких дитина народиться з 1 вересня 2018 року, отримають подарунок на суму орієнтовно 5 тисяч гривень. Перелік дитячих товарів для комплектування допомоги при народженні дитини.

Сім’ї, в яких дитина народиться з 1 вересня 2018 року, отримають «Пакунок малюка»

Сім’ї, в яких дитина народиться з 1 вересня 2018 року, отримають «Пакунок малюка»
Кількість жінок, які перебувають на обліку у Ковелі і планують народити дитину протягом вересня-грудня 2018 року, понад 400. Вартість одного пакунка становить близько 5 тисяч гривень.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.