Чорний пакунок на порозі: у Ковелі добрі люди принесли благодійну допомогу, а працівники установи викликали поліцію та піротехніків

Сьогодні під час оперативної наради при міському голові Олегу Кіндеру виконувач обов'язків директора Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Світлана Васянович доповіла про інцидент, що стався у четвер, 6 вересня. Вранці на порозі Центру працівники виявили підозрілий пакунок чорного кольору обмотаний скотчем.

На місце виклику прибули правоохоронці. Упевнившись у відсутності вибухового пристрою, розкрили невідомий пакунок. У ньому виявився вживаний одяг. Тож виклик піротехніків, яких також було повідомлено, відмінили.

Стаціонарне відділення, де проживають одинокі громадяни переважно похилого віку, знаходиться поруч Центру реабілітації. Тож, вочевидь, речі для літніх людей, принесла небайдужа людина та просто залишила на порозі. До речі, у цьому ж приміщенні знаходиться й Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, де проживають малюки з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Олег Кіндер нагадав присутнім, що рік тому було видане розпорядження міського голови, у якому чітко прописаний алгоритм дій посадових осіб на випадок виявлення ознак терористичного акту (ознайомитися з документом можна на офіційному сайті Ковельської міської ради). Він також наголосив, що варто нагадати правила поведінки при виявленні підозрілих предметів й працівникам установ та організацій міста (Розпорядження Ковельського міського голови "Про алгоритм дій посадових осіб при виявленні ознак терористичного акту").

Крім того, є й спеціальні рекомендації, які стануть у нагоді усім ковельчанам на випадок надзвичайних ситуацій, розроблені антитерористичним центром (Рекомендації антитерористичного центру).

Варто звернутися й до ковельчан: благі наміри зробити добру справу можуть створити непередбачувану ситуацію та не на жарт налякати людей. Тож наступного разу все ж дочекайтеся працівників установи та передайте благодійну допомогу особисто!


#Безпека #СоціальнийЗахист #ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також