На Волині люди масово палять сміття та суху рослинність. ВІДЕО

Аби знищити біосміття, господарі розводять багаття. Однак, як виявилося, не всі знають, що це – заборонено законом. Розповідають журналісти 12 каналу.

Волинські рятувальники кажуть, спалювання сухої рослинності може призвести до непоправних наслідків для екології, людського здоров’я та навіть життя.

Виявляється, паління картоплиння спричиняє неабиякі викиди в атмосферу. Якщо раніше картоплю обробляли хімікатами, то всі вони опиняються в повітрі. Як результат - хвороби дихальних шляхів та онкозахворювання.

Крім цього, дим заволочує автошляхи. Через це, кажуть пожежники, збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод. Вкрай небезпечно спалювати листя поблизу торфовищ.

Детальніше - у сюжеті.
#Рятувальники #Безпека

Читайте також

Ковельчан навчали надавати першу медичну допомогу при ДТП

Ковельчан навчали надавати першу медичну допомогу при ДТП
Захід відбувся з ініціативи Ковельської організації Товариства Червоного Хреста, за підтримки міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей за участю рятувальників та патрульних.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.