У Ковелі виявлено чергові порушення у сфері трудових відносин

Робоча група з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення минулого тижня вивчала діяльність суб'єктів господарювання, що працюють у закладах торгівлі та побутового обслуговування по вулиці Театральній у Ковелі. Нещодавно там відкрито декілька нових магазинів.

З 12 підприємців троє мали нелегалізовану найману робочу силу. Про це повідомила завідувач сектору з питань праці відділу економічного розвитку виконкому Ліліана Герасимчук.

У результаті проведеної роботи, підприємцями зареєстровано трудові договори з трьома найманими працівниками. Таким чином легалізовано заробітної плати на 14 тис. 892 грн., які надійдуть у бюджет міста Ковеля у вигляді податків.

Під час інспекційних відвідувань також виявлено двох громадян, які здійснювали господарську діяльність без жодних дозвільних документів. Якщо найближчим часом вони не узаконять свою діяльність, матеріали будуть передані до фіскальної служби та органів поліції з метою відкриття кримінального провадження.#ЗаконодавствоПроПрацю #Підприємці

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.