Ковельська філія «Укрветсанзаводу» заборгувала працівникам понад 350 тисяч гривень

Як повідомила виконувач обов'язків начальника відділу економічного розвитку та торгівлі міськвиконкому Ліліана Герасимчук, Ковельська філія державного підприємства «Укрветсанзавод» заборгувала працівникам 378,4 тис. грн. Таку інформацію надано Головним управлінням статистики у Волинській області.

Ветсанзавод станом на сьогодні є єдиним державним підприємством-боржником у Ковелі. Сума невиплаченої заробіної плати становить 378,4 тисяч гривень. До суду подані заяви до розгляду по заробітній платі на суму 324,4 тисячі гривень.

Нагадаємо, що ухвалою Господарського суду міста Києва порушено провадження у справі про банкрутство та введено процедуру розпорядження майном ДП «Укрветсанзавод».


#Ветсанзавод #ЗаконодавствоПроПрацю

На завершення робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з діяльністю Укрветсанзаводу у Ковелі можуть виділити 20 млн грн з держбюджету

На завершення робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з діяльністю Укрветсанзаводу  у Ковелі можуть виділити 20 млн грн з держбюджету
Члени Комітету Верховної Ради України з питань бюджету прийняли схвальне рішення щодо фінансування цього об'єкту. Проте остаточне рішення прийматиме Кабмін.

Народний депутат Степан Івахів підняв питання про остаточну ліквідацію ковельського ветсанзаводу

Народний депутат Степан Івахів підняв питання про остаточну ліквідацію ковельського ветсанзаводу
Про це він розповів під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, яке відбулося 8 червня у Луцьку.

ДП «Укрветсанзавод» шукає інвесторів та розпочав етап фінансового оздоровлення

ДП «Укрветсанзавод» шукає інвесторів та розпочав етап фінансового оздоровлення
Процедура санації дозволить поліпшити фінансово-господарський стан підприємства, відновити його платоспроможність з подальшим залученням інвестицій.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: