Ковельська філія «Укрветсанзаводу» заборгувала працівникам понад 350 тисяч гривень

Як повідомила виконувач обов'язків начальника відділу економічного розвитку та торгівлі міськвиконкому Ліліана Герасимчук, Ковельська філія державного підприємства «Укрветсанзавод» заборгувала працівникам 378,4 тис. грн. Таку інформацію надано Головним управлінням статистики у Волинській області.

Ветсанзавод станом на сьогодні є єдиним державним підприємством-боржником у Ковелі. Сума невиплаченої заробіної плати становить 378,4 тисяч гривень. До суду подані заяви до розгляду по заробітній платі на суму 324,4 тисячі гривень.

Нагадаємо, що ухвалою Господарського суду міста Києва порушено провадження у справі про банкрутство та введено процедуру розпорядження майном ДП «Укрветсанзавод».


#Ветсанзавод #ЗаконодавствоПроПрацю

Читайте також

На завершення робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з діяльністю Укрветсанзаводу у Ковелі можуть виділити 20 млн грн з держбюджету

На завершення робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з діяльністю Укрветсанзаводу  у Ковелі можуть виділити 20 млн грн з держбюджету
Члени Комітету Верховної Ради України з питань бюджету прийняли схвальне рішення щодо фінансування цього об'єкту. Проте остаточне рішення прийматиме Кабмін.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.