17 вересня ковельських рятувальників привітали з професійним святом

Сьогодні, 17 вересня, з нагоди Дня рятувальника відбулись урочистості у Ковельському відділі управління державної служби надзвичайних ситуацій у Волинській області.

З професійним святом працівників привітали представники міської та районної влади. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Перший заступник міського голови Михайло Гетьман зауважив, що колектив рятівників заслужив справжню повагу й шану ковельчан.
Тут працюють люди сильні духом, самовіддані, котрі готові у будь-який момент прийти на допомогу, уміють знайти вихід з найскладніших, часом екстремальних ситуацій. Завдяки фаховому підходу до справи, вдосконаленню своєї майстерності ковельські рятівники завжди серед кращих на Волині.

За високий професіоналізм, досягнуті успіхи, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення та з нагоди Дня рятівника Михайло Гетьман вручив Почесні грамоти міської ради старшим прапорщикам служби цивільного захисту Володимиру Тищуку та Віталію Байді 4-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області.

Також зі святом своїх колег привітав начальник Ковельського міськрайонного відділу управління ДСНС у Волинській області Володимир Войтанік. Він подякував колективу за відданість справі, хороші здобутки та побажав усім мирної служби і успіхів у всіх починаннях.

Цього святкового дня ветерани служби побажали сьогоднішнім рятівникам та їхнім родинам міцного здоров'я, всіляких гараздів та життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.#Рятувальники

На Волині люди масово палять сміття та суху рослинність. ВІДЕО

На Волині люди масово палять сміття та суху рослинність. ВІДЕО
Та мало хто знає, що це заборонено законом та карається штрафом. Крім того, завдає непоправної шкоди екології, людському здоров’ю та життю.

У Ковелі згоріла автівка, у Ковельському районі - три господарські будівлі та два велосипеди

У Ковелі згоріла автівка, у Ковельському районі - три господарські будівлі та два велосипеди
Ковельські рятувальники минулого тижня гасили чотири пожежі. Потерпілих немає.

Ковельські рятувальники зняли з дерева кота

Ковельські рятувальники зняли з дерева кота
Він видерся на 8-метрову висоту та тривалий час не міг самостійно злізти. Рятувальники, прибувши за викликом, врятували тварину.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: