17 вересня ковельських рятувальників привітали з професійним святом

Сьогодні, 17 вересня, з нагоди Дня рятувальника відбулись урочистості у Ковельському відділі управління державної служби надзвичайних ситуацій у Волинській області.

З професійним святом працівників привітали представники міської та районної влади. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Перший заступник міського голови Михайло Гетьман зауважив, що колектив рятівників заслужив справжню повагу й шану ковельчан.
Тут працюють люди сильні духом, самовіддані, котрі готові у будь-який момент прийти на допомогу, уміють знайти вихід з найскладніших, часом екстремальних ситуацій. Завдяки фаховому підходу до справи, вдосконаленню своєї майстерності ковельські рятівники завжди серед кращих на Волині.

За високий професіоналізм, досягнуті успіхи, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення та з нагоди Дня рятівника Михайло Гетьман вручив Почесні грамоти міської ради старшим прапорщикам служби цивільного захисту Володимиру Тищуку та Віталію Байді 4-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області.

Також зі святом своїх колег привітав начальник Ковельського міськрайонного відділу управління ДСНС у Волинській області Володимир Войтанік. Він подякував колективу за відданість справі, хороші здобутки та побажав усім мирної служби і успіхів у всіх починаннях.

Цього святкового дня ветерани служби побажали сьогоднішнім рятівникам та їхнім родинам міцного здоров'я, всіляких гараздів та життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.#Рятувальники

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також