На міжнародному бізнес-форумі підписано Договір про співпрацю між Ковелем та Щучиним (Білорусь) для реалізації спільного проекту

Нещодавно офіційна делегація з Ковеля на чолі з міським головою Олегом Кіндером побувала на міжнародному бізнес-форумі “Єврорегіон “Неман-2018”, що проходив у місті Гродно (Республіка Білорусь). Повідомляють у міській раді.

Під час цього заходу відбулось урочисте підписання Договору про співпрацю між містом Ковелем та Щучинським районним виконавчим комітетом. Передбачається, що Сторони співпрацюватимуть у сферах економіки, освіти, культури, спорту, охорони навколишнього середовища, будуть підтримувати розробку і здійснення програм і проектів.

Реалізацію одного спільного проекту у рамках програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» партнери уже розпочали разом з однойменним польським Щучиним. Торік з цього приводу підписали тристоронню угоду.

Йдеться про “Транснаціональні центри діалогу культур”. Проект передбачає будівництво на основі існуючих спортивних об’єктів спеціальних культурних центрів. У нас він з’явиться на базі стадіону «Локомотив». Тут зможуть реалізовувати свої творчі здібності та розвивати фізичні можливості ковельчани різних вікових категорій.

Його фінансове забезпечення – 2 мільйони 351 тисяча євро, з яких Ковель отримає 912 тисяч 771 євро. Десять відсотків від виділеної для нашого міста суми маємо передбачити у місцевому бюджеті.

Цих коштів недостатньо для такого масштабного будівництва. Народний депутат Степан Івахів пообіцяв теж свою допомогу і він клопотатиме, аби для Ковеля виділили кошти на цей об’єкт з державного бюджету.

До слова, у нашому місті 7 вересня уже оголосили про проведення відкритих торгів щодо реконструкції стадіону «Локомотив». Замовник - виконавчий комітет Ковельської міської ради. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій від учасників - 3 жовтня. Термін виконання робіт: початок - 1 листопада 2018 року, завершення — 1 вересня 2020 року.

У трьох містах — українському, білоруському та польському будівництво має відбуватись одночасно. Тож всі мають працювати злагоджено, щоб не підвести партнерів.


#Локомотив #Проекти #ЄвропейськийСоюз

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Міжнародний проект, яким передбачена реконструкція стадіону «Локомотив», зареєстровано у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України

Міжнародний проект, яким передбачена реконструкція стадіону «Локомотив», зареєстровано у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України
Відповідна реєстрація є обов'язковою умовою для подальшої реалізації проекту. Наступним кроком буде оголошення тендерних процедур.

Проект реконструкції стадіону «Локомотив» подано для обговорення громадськістю

Проект реконструкції стадіону «Локомотив» подано для обговорення громадськістю
Передбачається створення культурно-мистецького та спортивного центру. У приміщеннях плануються зали для конференцій, занять танцями, художні галереї. Трибуни розраховано на дві тисячі глядачів.