Починаючи з грудня 2014 року у Ковелі надано 324 земельні ділянки ветеранам АТО та сім'ям загиблих

18 вересня відбулось засідання комісії з розподілу земельних ділянок учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім’ї загиблого учасника антитерористичної операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність. Про це повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Було задоволено заяви про включення до єдиного реєстру учасників АТО щодо надання ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.

Приділили увагу питанню щодо надання наділу матері загиблого учасника АТО Миколи Яворського. Як виявилось, вона уже використала право на отримання ділянки безоплатно у власність. Це підтвердили у Поворській сільській раді. Комісія вирішила повернутися до розгляду цього питання після з’ясування усіх обставин.

Варто зазначити, що з грудня 2014 року і до сьогодні у Ковелі надано 324 земельні ділянки ветеранам АТО та членам сімей загиблих воїнів. На сьогодні в єдиному реєстрі учасників АТО на отримання земельних ділянок перебуває 316 мешканців міста та 73 - з інших населених пунктів. Крім того, у пільговій черзі зареєстровано 27 осіб з сімей загиблих, людей з інвалідністю та тих, які відзначені державними нагородами. Ці ковельчани мають позачергове право на отримання наділів для житлового будівництва в місті.


#Депутати #ДопомогаАТО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельські депутати звернулися до Президента, Прем'єр-міністра та Генпрокурора України, аби відстояти інтереси представників малого та середнього бізнесу

Ковельські депутати звернулися до Президента, Прем'єр-міністра та Генпрокурора України, аби відстояти інтереси представників  малого та середнього бізнесу
Йдеться про те, що національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, змушує споживачів за власний кошт встановлювати дороговартісне обладнання - засоби дистанційної передачі даних на газові лічильники.