Ковельське об’єднане управління Пенсійного фонду реорганізують

На офіційному сайті Ковельської міської ради оприлюднили повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 628 "Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України" Ковельське об’єднане управління Пенсійного фонду України Волинської області реорганізується шляхом приєднання до головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області. Про це повідомляє голова комісії з припинення Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області Інна Самолюк.

10.09.2018 року подано документи для проведення реєстраційної дії "Внесення рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи в результаті реорганізації".

Вимоги кредиторів до Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області повинні бути заявлені за адресою: 45000 вул.Незалежності, 101 м.Ковель, протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.

"Жоден підрозділ в адміністративно-територіальній одиниці не припинить безпосередню роботу з людьми, взаємодію з територіальними громадами, органами місцевої влади. Процеси реорганізації Фонду в області в жодному разі не створять труднощів для відвідувачів та не вплинуть на якість обслуговування громадян. Пенсіонери, страхувальники та застраховані особи вирішуватимуть всі питання щодо пенсійного забезпечення, отримуватимуть довідки, роз’яснення з інших питань, віднесених до компетенції органів Фонду, у відділах обслуговування громадян, які й надалі функціонуватимуть за місцем розташування територіальних управлінь в усіх районах області", - повідомив начальник ГУ ПФУ у Волинській області Петро Філіпчук.


#СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Хто втратив право на субсидію?

Хто втратив право на субсидію?
Роз’яснення з цього приводу надає заступник начальника управління соціального захисту населення м. Ковеля Валентина Шарунович.

Чорний пакунок на порозі: у Ковелі добрі люди принесли благодійну допомогу, а працівники установи викликали поліцію та піротехніків

Чорний пакунок на порозі: у Ковелі добрі люди принесли благодійну допомогу, а працівники установи викликали поліцію та піротехніків
Неординарний випадок доброчинності мало не обернувся евакуацією для мешканців стаціонарного відділення та Центру реабілітації дітей з інвалідністю.