У Ковелі побувала молодь з Німеччини та Польщі

Секретар міської ради Віра Федосюк та заступник міського голови Ігор Прокопів зустрілись з учасниками спільного українсько-польсько-німецького проекту “Інтеграція в Європу”. Про це повідомили у міській раді.

Молоді люди з Польщі та Німеччини впродовж дня перебували в міській гімназії імені Олени Пчілки. Вони дискутували зі своїми українськими однолітками щодо можливого вступу України до Європейського Союзу, дізнавались про життя в нашій державі. Для них гімназисти організували цікаву культурно-мистецьку програму.

Представники міської влади привітали гостей, розповіли їм про діяльність органів місцевого самоврядування, чим живе місто. Також Ігор Прокопів зазначив, що Ковель активно співпрацює з містами в Польщі - Хелм, Ленчна, Легіоново, Бжег Дольний, Щучин та гміною Бабошево, у Німеччині партнери — Вальсроде та Барзінгхаузен.

Для делегації провели невелику екскурсію Будинком рад, зокрема, усіх найбільше зацікавив кабінет міського голови.

На завершення — спільне фото на згадку.#Проекти #ВіраФедосюк

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

На міжнародному бізнес-форумі підписано Договір про співпрацю між Ковелем та Щучиним (Білорусь) для реалізації спільного проекту

На міжнародному бізнес-форумі підписано Договір про співпрацю між Ковелем та Щучиним (Білорусь) для реалізації спільного проекту
Йдеться про будівництво на базі стадіону «Локомотив» транскордонного центру діалогу культур. Сторони співпрацюватимуть у сферах економіки, освіти, культури, спорту та ін.