Сценарій ковельчан до серіалу «Прокляття жовтого дракона» - у фіналі!

Сценарій до телесеріалу «Прокляття жовтого дракона», написаний учителем ЗОШ №10 м. Ковеля Віталієм Волосюком та його учнями потрапив до фіналу проекту разом з іншими дев'ятьма ідеями, які найбільше сподобалися журі та учасникам онлайн голосування.

Сценарій отримав досить високий бал журі: 3.85 та 361 голос на сайті від читачів. Таким чином ковельчани отримали найвищий серед конкурсантів ранг: 4.93.

Переглянути результати усіх фіналістів можна за посиланням https://media.1plus1.ua/

Нагадаємо, що на попередньому етапі півфіналісти деталізували свою ідею, надіславши сценарій до 2-х майбутніх серій.

Після чого журі обрало ТОП-10, які вже на фіналі особисто захищатимуть свою ідею. Саме серед них журі визначить переможця та призерів: 1, 2 та 3 місця.

Фінал відбудеться 28 вересня. Володар першого місця отримає реалізацію ідеї. Друге місце у номінації «X-серіали» – це просування і підтримка формату серіалу на міжнародному ринку із метою продажу. Володар третього місця отримає безкоштовне навчання у Вищій школі Media & Production за обраним напрямком.


#СценарійСеріалу #Освіта #Проекти

Сценарій до серіалу на каналі 1+1, який написали ковельські учні — у півфіналі!

Сценарій до серіалу на каналі 1+1, який написали ковельські учні — у півфіналі!
За результатами голосування журі конкурсу та глядачів історія про копачів бурштину «Прокляття жовтого дракона» посіла третє місце.

Ковельські десятикласники разом зі своїм учителем стали авторами сценарію до телесеріалу на каналі 1+1

Ковельські десятикласники разом зі своїм учителем стали авторами сценарію до телесеріалу на каналі 1+1
«Прокляття жовтого дракона» - це любовна історія, драма та детектив: події відбуваються на Поліссі в «бурштиновому клондайку». Аби сценарій було екранізовано, за нього потрібно проголосувати до 17 серпня.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: