Юнаки ФЦ «Ковель-Волинь» - перемогли, доросла команда - програла

Черговий матч чемпіонату Волинської області (Вища ліга) провела команда ФЦ «Ковель-Волинь». Для ковельчан це був перший матч на домашньому стадіоні після дискваліфікації. Повідомляє прес-служба ФЦ «Ковель-Волинь». Суперником нашої команди був чинний чемпіон області - «Луцьксантехмонаж № 536».

Згідно із регламентом, першими свій матч відіграли юнацькі склади (гравці 2000–2003 р.н.). Попри всі спроби лучан забити гол, юнаки ФЦ «Ковель-Волинь» виявилися сильнішими – 1:0. Це стало третьою поспіль перемогою для команди.

Далі на поле вийшли основні склади. З перших хвилин відчувалася значна напруга, що давалася взнаки, адже обидві команди зробили велику кількість технічних помилок. До першої половини тайму точилася рівна боротьба.

У другій половині першого тайму ковельчани створили чудовий момент, однак Іван Данилюк не зміг головою переправити м’яч у ворота «Луцьксантехмонаж». Наприкінці першого тайму декілька вдалих атак вдалося провести гостям з Луцька.

З початком другого тайму ковельчани перебрали ініціативу у свої руки та створили декілька небезпечних моментів, один з яких був 100-відсотковим. На жаль, Іван Данилюк з декількох метрів не зміг влучити до воріт суперника. Одразу ж в наступній атаці ковельчани були покарані за це. Досвідчений Тарас Кабанов після навісу зі штрафного зумів замкнути дальню штангу й команда «Луцьксантехмонтаж» повела рахунок 1:0.

Тренер ковельчан Юрій Романчук одразу зробив декілька замін, адже в цей день для нашої команди необхідною була лише перемога. Тренер "кинув у бій" ще одного нападаючого, щоб зрівняти рахунок, але команді суперника вдалося зловити ковельчан на контратаці і рахунок став 2:0. Одразу після цього атака лучан призвела до третього голу у наші ворота.

Івану Данилюку з 11-метрового удару вдалося дещо скоротити рахунок – 3:1, але під завісу гри гравці «Луцьксантехмонтажу» встановили остаточний рахунок – 4:1.