У Ковелі планують збудувати завод з виготовлення бетонних виробів

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення заводу з виготовлення бетонних виробів по вулиці Володимирській, 150-а в місті Ковелі Волинської області».

Детальний план території розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації:
Приватне підприємство «Ковелькомунпроект».

Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 27 червня 2018 року № 39/59 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Володимирська, 150-а»».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Проектом передбачається розміщення заводу з виготовлення бетонних виробів по вулиці Володимирській, 150-а на земельній ділянці площею 6400 кв.м, кадастровий номер 0710400000:16:003:0041, яка перебуває у приватній власності для розміщення об’єктів з виробництва будівельних матеріалів. На території заводу планується розміщення адміністративно-побутового корпусу, бетонозмішувальної установки, навісу для складування сипучих матеріалів, навісу для зберігання автомобілів, трансформаторної підстанції, котельні пожежних водойм та приміщення охорони.

Площа забудови об'єкта
складатиме 1071,6 кв.м, площа мощення – 4134,8 кв.м, площа озеленення – 1193,6 кв.м.

Проект складається з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали:
- Схема розташування території у планувальній структурі міста
- План існуючого використання території
- Проектний план
- Схема інженерної підготовки та вертикального планування території

Текстові матеріали:


Пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 104 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 26 вересня 2018 року по 23 жовтня 2018 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 23 жовтня 2018 року.

Пропозиції до детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено детальний план території;
2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено детальний план території;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території, та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;
5) народні депутати України, депутати Ковельської міської ради.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Виконавчий комітет Ковельської міської ради


#Благоустрій #Новобудова

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Завдяки продажу земельних ділянок у Ковелі з'являться нові об'єкти інфраструктури, а міський бюджет поповниться на понад 2 млн грн

Завдяки продажу земельних ділянок у Ковелі з'являться нові об'єкти інфраструктури, а міський бюджет поповниться на понад 2 млн грн
Нещодавно відбувся аукціон, організатором якого виступив відділ земельних ресурсів виконавчого комітету Ковельської міської ради.