У Ковелі планують збудувати завод з виготовлення бетонних виробів

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення заводу з виготовлення бетонних виробів по вулиці Володимирській, 150-а в місті Ковелі Волинської області».

Детальний план території розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації:
Приватне підприємство «Ковелькомунпроект».

Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 27 червня 2018 року № 39/59 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Володимирська, 150-а»».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Проектом передбачається розміщення заводу з виготовлення бетонних виробів по вулиці Володимирській, 150-а на земельній ділянці площею 6400 кв.м, кадастровий номер 0710400000:16:003:0041, яка перебуває у приватній власності для розміщення об’єктів з виробництва будівельних матеріалів. На території заводу планується розміщення адміністративно-побутового корпусу, бетонозмішувальної установки, навісу для складування сипучих матеріалів, навісу для зберігання автомобілів, трансформаторної підстанції, котельні пожежних водойм та приміщення охорони.

Площа забудови об'єкта
складатиме 1071,6 кв.м, площа мощення – 4134,8 кв.м, площа озеленення – 1193,6 кв.м.

Проект складається з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали:
- Схема розташування території у планувальній структурі міста
- План існуючого використання території
- Проектний план
- Схема інженерної підготовки та вертикального планування території

Текстові матеріали:


Пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 104 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 26 вересня 2018 року по 23 жовтня 2018 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 23 жовтня 2018 року.

Пропозиції до детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено детальний план території;
2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено детальний план території;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території, та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;
5) народні депутати України, депутати Ковельської міської ради.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Виконавчий комітет Ковельської міської ради


#Благоустрій #Новобудова

Завдяки продажу земельних ділянок у Ковелі з'являться нові об'єкти інфраструктури, а міський бюджет поповниться на понад 2 млн грн

Завдяки продажу земельних ділянок у Ковелі з'являться нові об'єкти інфраструктури, а міський бюджет поповниться на понад 2 млн грн
Нещодавно відбувся аукціон, організатором якого виступив відділ земельних ресурсів виконавчого комітету Ковельської міської ради.

У Ковелі планують придбати спеціальні контейнери для збору відпрацьованих люмінесцентних ламп та ртутних термометрів

У Ковелі планують придбати спеціальні контейнери для збору відпрацьованих люмінесцентних ламп та ртутних термометрів
Їх встановлять у різних мікрорайонах міста. Буде укладено договір зі спеціалізованою фірмою на утилізацію шкідливих відходів.

У Ковелі одночасно ремонтують дороги у кількох мікрорайонах міста

У Ковелі одночасно ремонтують дороги у кількох мікрорайонах міста
Капітальний ремонт ведеться на вулицях Олени Пчілки, 40 років Перемоги і Тимошенка, поточний — на Данила Галицького.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
1 400 грн.
Photo KovelX
1 500 грн.

Читайте нас також: